Kabaret Koń Polski przedstawia

Wielki skarb w Małym Mieście, Polska 2006

W Małym Mieście wielkie poruszenie. Okazuje się, że na murach miejskiego szaletu odkryto napisy, które przed laty wykonała Leonarda Dawidczyk, babcia klozetowa.

  • Czas trwania: 52 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Kabaret Koń Polski przedstawia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W Małym Mieście wielkie poruszenie. Okazuje się, że na murach miejskiego szaletu odkryto napisy, które przed laty wykonała Leonarda Dawidczyk, babcia klozetowa. Wynika z nich, że gdzieś w okolicy jest ukryty wielki skarb. Mieszkańcy, każdy w tajemnicy przed innymi, postanawiają za wszelką cenę go odnaleźć. Do Małego Miasta przyjeżdżają też poszukujący skarbu turyści.

W Małym Mieście wielkie poruszenie. Okazuje się, że na murach szaletu miejskiego odkryto tajemnicze napisy, które przed laty wykonała Leonarda Dawidczyk - babcia klozetowa. Napisy te wskazują, że gdzieś w Małym Mieście ukryty jest wielki skarb. Wszyscy mieszkańcy (Krzysztof Kowalewski - burmistrz, Maria Borzyszkowska - Ewelina, Leszek Malinowski - Lucjan Okrężny, Waldemar Sierański - Marian Brzuchacz, Jarosław Gruda - poseł Mrukała) postanawiają za wszelką cenę go odnaleźć, oczywiście w tajemnicy przed sobą wzajemnie. W poszukiwaniu skarbu do Małego Miasta przyjeżdżają też turyści (Joanna Kurowska, Paweł Dłużewski, kabaret Rak, kabaret Jurki). Co to za skarb? Czy im się uda go znaleźć? Co stanie się wówczas z Małym Miastem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×