Kabaret Moralnego Niepokoju

Galaktikos, Polska 2012

Autorski program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Tego wieczoru widzowie zajrzą do studia radiowego, w którym nietrzeźwy realizator będzie dźwiękami ilustrował słuchowisko literackie.

 • Czas trwania: 58 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Kabaret Moralnego Niepokoju w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Kabaret Moralnego Niepokoju Scenariusz
 • Ludmiła Mikłaszewicz Scenografia

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorski program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Tego wieczoru widzowie zajrzą do studia radiowego, w którym nietrzeźwy realizator będzie dźwiękami ilustrował słuchowisko literackie. Dowiedzą się też, dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych. Będą świadkami próby zakupu w Londynie kebabu przez rodaków nieznających angielskiego. Autorem większości skeczy jest Robert Górski, który razem z Marcinem Wójcikiem od 4 lat prowadzi Kabaretowy Klub Dwójki, wcielając się między innymi w premiera podczas "posiedzeń rządu".

(fot. mwmedia)

Autorski program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Występ jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich kabaretów to zapowiedź inteligentnego dowcipu, nieskrępowanego humoru oraz literackiej jakości. Od 2012 r. z Kabaretem Moralnego Niepokoju występuje Magdalena Stużyńska. W tym wydaniu wizyta w radiowym studiu, w którym literackie słuchowisko ilustrował różnymi dźwiękami realizator. Ponadto w programie odpowiedź na pytanie, dlaczego Polska jest potentatem w sportach zimowych, a także próba zakupu w Londynie kebaba z jagnięciny przez naszych rodaków, którzy nie znają ani słowa po angielsku.

Komentarze

Skomentuj
 • Krzysztof (gość)

  W ktorym odcinku byla spiewana piosenka chlopcy radarowcy?

  07.07.2023 18:08
 • OZ77'' (gość)

  Ile mozna w kolko to samo puszczac !!!!!!!!!!!!! L I T O S C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  08.07.2015 19:48
 • ... (gość)

  super!

  22.11.2013 11:19
 • TuSSk (gość)

  Biedroń, pochyl się!

  27.01.2013 14:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×