Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show, Polska 2020

Paranienormalni zapraszają widzów na cykl z udziałem najlepszych polskich kabaretów i gwiazd. Goście biorą udział w największych hitach kabaretu, a każdy odcinek prowadzi inny gospodarz.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz

Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 07.10.2020 21:05 Odcinek 6

  Polsat

 • Środa 14.10.2020 21:05 Odcinek 7

  Polsat

 • Środa 21.10.2020 21:05 Odcinek 8

  Polsat

Multimedia

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodarzem odcinka jest Mariusz Kałamaga, który poprowadzi ostatni odcinek jubileuszu Paranienormalnych. Z jego udziałem zobaczymy legendarny skecz Paranienormalnych - "Porno". Gościem odcinka będzie kabaret Chyba, a Kabaret pod Wyrwigroszem spełni największe marzenie Michała Paszczyka!

"Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show" - nowość w każdą środę na antenie Polsatu! Z okazji jubileuszu 15-lecia kabaret Paranienormalni zaprasza widzów na cykl kabaretowy z udziałem najlepszych polskich kabaretów i zaproszonych gwiazd. Znakomici goście biorą udział w największych hitach kabaretu. Każdy odcinek prowadzi inny gospodarz. Ten odcinek poprowadzi, oczywiście w towarzystwie Paranienormalnych, Katarzyna Zielińska - aktorka znana nie tylko z seriali i przedstawień teatralnych, ale także od lat obecna na polskiej scenie kabaretowej. Obok Paranienormalnych zobaczymy kabaret Jurki, Bartosza Gajdę z Grzegorzem Dolniakiem oraz odkrycie covidowego czasu - Łukasza Rybarskiego z Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×