Kabaret na żywo

34. Paka - koncert galowy, Polska 2018

Program na żywo z udziałem publiczności, tchnący w widzów solidną dawkę dobrego humoru. Gospodarzem każdego wieczoru będzie inny kabaret, który do udziału w programie zaprosi kilku wykonawców.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz

Kabaret na żywo w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Czwarta seria programu to gwarancja niezapomnianych dwóch godzin spędzonych w doborowym towarzystwie kabaretowej elity. Celne riposty i błyskotliwe puenty to dla artystów standard, dlatego ten sezon będzie obfitował w doskonałe premierowe skecze. Nie zabraknie ulubionej formy widzów, czyli wspólnych występów gospodarzy i zaproszonych gości, pojawi się również kilka nowości. Występują między innymi Cezary Pazura, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Ani Mru Mru, Paranienormalni i Kabaret Nowaki.

W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w "Kabarecie na żywo" widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski, jak i błyskotliwych indywidualistów: Katarzynę Pakosińską, Ewę Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Grzegorza Halamę czy Jerzego Kryszaka. Nie zabraknie również zgranych duetów z kabaretów: Rak, Chyba oraz K2. Po raz pierwszy w cyklu "Kabaret na żywo" wystąpią Paranienormalni. Nowością jesiennego sezonu będzie cotygodniowa parodia kabaretu. Na koniec sezonu spośród wszystkich zaprezentowanych widzowie wybiorą tę najlepszą.

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Czy będzie powtórka?

  26.11.2018 20:14

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×