Kabaret na żywo według Paranienormalnych

Polska ścieżka zdrowia, Polska 2018

Piąta edycja programu emitowana jest w nowej formule i pod nową nazwą. Stałym gospodarzem odcinków jest kabaret Paranienormalni. Każdy odcinek ma zamkniętą formułę.

 • Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Beata Harasimowicz

Kabaret na żywo według Paranienormalnych w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Beata Harasimowicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Piąta edycja programu emitowana jest w nowej formule i pod nową nazwą. Stałym gospodarzem odcinków jest kabaret Paranienormalni. Każdy odcinek ma zamkniętą fabułę, a gospodarze show zapraszają do studia nie tylko kabarety, ale też znanych aktorów. Pojawiają się między innymi Michał Czernecki, Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Spośród kabaretowych gwiazd pojawiają się między innymi Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Artur Andrus i Łowcy.B.

Piąta jesienna edycja programu "Kabaret na żywo" pojawi się we wrześniu w nowej formule i pod nową nazwą. Stałym gospodarzem odcinków będzie kabaret Paranienormalni. Każdy odcinek "Kabaretu na żywo według Paranienormalnych", podobnie jak dotąd będzie miał zamkniętą fabułę, a gospodarze show będą zapraszać do studia nie tylko kabarety, ale też znanych aktorów. Jesienią pojawią się m.in.: Michał Czernecki, Tamara Arciuch czy Bartek Kasprzykowski. Wśród kabaretowych gwiazd pojawią się m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Artur Andrus, Łowcy.B i inni.

Komentarze

Skomentuj
 • Ola (gość)

  Czy w tym tygodniu będzie Michał?

  03.10.2018 21:26
 • Emma (gość)

  Jestem cholernie wkurzona. Chciałam zobaczyć Michała, a zamiast tego walnęli jakimś meczem i to jeszcze na każdym kanale, jakby na jednym być nie mogło...

  30.09.2018 21:25
 • Ewa (gość)

  Właśnie ! Żadnej informacji że odwołano cokolwiek

  30.09.2018 21:17
 • Sandra (gość)

  Gdzie są kabarety?! Czemu jakiś głupi mecz leci??

  30.09.2018 21:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×