Kabaret Neo-Nówka: Kazik sam w domu

Kabaret Neo-Nówka: Kazik sam w domu, Polska

Artyści z kabaretu Neo-Nówka przedstawiają świat codziennych obowiązków domowych w wykonaniu panów. Widzowie poznają m.in. niekonwencjonalną instrukcję obsługi współczesnego mężczyzny.

 • Gatunek: Kabaret i satyra

Kabaret Neo-Nówka: Kazik sam w domu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Artyści z wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka przedstawiają świat codziennych obowiązków domowych w wykonaniu panów. Widzowie poznają niekonwencjonalną instrukcję obsługi współczesnego mężczyzny, z której dowiedzą się, jak radzić sobie z różnymi zachowaniami panów w typowej polskiej rodzinie. W programie nie zabraknie także autorskich piosenek, które są stałym elementem występów Neo-Nówki.

Artyści z wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka, mistrzowie ciętej riposty, w swoim najnowszym programie zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych w wykonaniu… panów. Poznamy niekonwencjonalną instrukcję obsługi współczesnego mężczyzny. Dowiemy się z niej, jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić w archetypowej polskiej rodzinie. Obok premierowych skeczy, w programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Zawołaniem tego programu będzie: "Każdy jest Kazikiem swego losu", bo ten kabaret nie zwalnia tempa i nie obniża lotów.

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka (gość)

  Polecam!!!!

  25.11.2018 21:32
 • WALGOR 445 (gość)

  CHCIAŁBYM OBEJRZEĆ ALE POLSTAT SKUTECZNIE BLOKUJE

  25.11.2018 21:05

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 8.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×