Kabaretowa Ekstraklasa

Kabaretowa Ekstraklasa, Polska 2021

Znane kabarety i uznani satyrycy, baczni obserwatorzy rodzimej obyczajowości i prześmiewcy rzeczywistości politycznej, powracają, by zaprezentować najpopularniejsze skecze.

 • Czas trwania: 27 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
 • Reżyseria: Szymon Łosiewicz

Kabaretowa Ekstraklasa w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Szymon Łosiewicz Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Znane kabarety i uznani satyrycy, baczni obserwatorzy rodzimej obyczajowości i prześmiewcy rzeczywistości politycznej, powracają, by zaprezentować najpopularniejsze skecze oraz nowości repertuarowe.

Najpopularniejsze kabarety i uznani satyrycy, baczni obserwatorzy rodzimej obyczajowości i prześmiewcy rzeczywistości politycznej powracają, by zaprezentować swoje najlepsze skecze i piosenki. W tym programie przedstawiamy najciekawsze, najbardziej zabawne i zaskakujące występy kabaretowe, które niezmiennie budzą salwy śmiechu. Wyśmienita zabawa gwarantowana, bowiem w tym odcinku wystąpią: Kabaret Ani Mru Mru (i zaprezentuje skecz pt. "List do Pipy") oraz Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów (w skeczu pt. "Góral o serialach").

Komentarze

Skomentuj
 • Dfffg (gość)

  Pół kabaretu to byl taki syf, że aż nie mogłam uwierzyć. Co za gó..o!

  28.07.2021 03:35
 • Kabarecik_leci (gość)

  25 dokładnie minut pojebanych reklam żeby oglądnąć trochę kabaretu. Miał się zacząć o godzinie 00:25 a zaczął się o 00:50. Rzygać się chce !!! od waszych pojebanych reklam !!! Zmieńcie też tą waszą pojebaną telegazetę, bo i tak nigdy się nie zgadza z godziną rozpoczęcia danego programu. Wypierdalać z tymi reklamami i nic dziwnego że ludzie się wkurwiają. !@#%

  19.10.2018 00:56
 • ... (gość)

  TRRTYUYYU

  15.03.2014 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×