Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński

Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński, Polska 2019

Relacja z 40. edycji ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego w Lidzbarku Warmińskim. Na scenie pojawią się największe gwiazdy rodzimego kabaretu oraz młodsi przedstawiciele sztuki rozśmieszania.

  • Gatunek: Kabaret i satyra

Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Niedziela 18.08.2019 20:05

    Polsat

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z 40. edycji ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego, który odbywa się w Lidzbarku Warmińskim. Na scenie pojawią się największe gwiazdy rodzimego kabaretu oraz młodsi przedstawiciele sztuki rozśmieszania, m.in. Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny, Kabaret Młodych Panów, Czesuaf, Koń Polski, Chyba, Kabaret Zachodni i PAN LI. Koncert galowy poprowadzi Artur Andrus, z gościnnym udziałem Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bałtroczyka.

Najstarszy ogólnopolski przegląd kabaretowy, odbywający się w Lidzbarku Warmińskim, odbędzie się po raz 40.! Galowy koncert poprowadzi Artur Andrus wraz z gościnnym udziałem Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bałtroczyka. Na scenie pojawią się największe gwiazdy rodzimego kabaretu oraz młodsi przedstawiciele sztuki rozśmieszania: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Grupa MoCarta, Irek Krosny, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Koń Polski, Kabaret Zachodni oraz PAN LI.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×