Kabaretowa Scena Dwójki - 10 lat Grupy Rafała Kmity

Polska 2004

Grupa Rafała Kmity to jeden z najciekawszych kabaretów młodego pokolenia. W programie znajdą się skecze oraz piosenki z jubileuszowego występu formacji.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Kabaretowa Scena Dwójki - 10 lat Grupy Rafała Kmity w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 07.09.2012 12:35 Odcinek 1

    TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Grupa Rafała Kmity to jeden z najciekawszych kabaretów młodego pokolenia. Formacja trzy razy z rzędu zdobyła Grand Prix na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Jej program "Pop Show" reprezentował Telewizję Polską na festiwalu twórczości telewizyjnej w Montreaux. Członkowie grupy byli gospodarzami Kabaretonu w Opolu. Po triumfach na estradzie twórca i lider zespołu, Rafał Kmita, związał się z Teatrem Stu, gdzie wystawił spektakle "Wszyscy z jednego szynela" i "Ca-sting". W programie znajdą się skecze oraz piosenki z jubileuszowego występu.

Grupa Rafała Kmity to jedna z najciekawszych i najbardziej utytułowanych formacji kabaretowych młodego pokolenia. Trzy razy z rzędu zdobywali Grand Prix na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie (rekord do dziś nie został pobity). Ich program "Pop Show" reprezentował Telewizję Polską na festiwalu twórczości telewizyjnej w Montreaux. Jako jedyni przedstwiciele tego pokolenia byli gospodarzami kabaretonu w Opolu. Po triumfach na scenach kabaretowych i estradzie twórca i lider grupy Rafał Kmita związał się na stałe z krakowskim Teatrem Stu, gdzie z wielkim powodzeniem wystawił spektakle "Wszyscy z jednego szynela" i "Ca-sting". W programie znajdą się najlepsze skecze i piosenki z ich jubileuszowego spektaklu. Wystąpi Grupa Rafała Kmity w składzie: Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Kliś, Arkadiusz Lipnicki, Piotr Plewa, Krzysztof Pluskota, Dariusz Starczewski oraz goście: Anita Lipnicka, Maciej Stuhr, Michał Ogórek.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×