Kabaretowe Oczko

Polska 2005

21. Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA to okazja, by zagrać w kabaretowe "oczko", czyli w 21 punktów. Nicią dramaturgiczną imprezy jest karciana rozgrywka.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Prowadzący: Piotr Bałtroczyk

Kabaretowe Oczko w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 05.01.2013 21:15

    TVP 2

Prowadzący

  • Piotr Bałtroczyk

Opis programu

ZwińRozwiń
  1. Krakowski Przegląd Kabaretów PAKA to okazja, by zagrać w kabaretowe "oczko", czyli w 21 punktów. Nicią dramaturgiczną imprezy jest karciana rozgrywka. Graczy jest dwóch. Pierwszy z nich to Piotr Bałtroczyk - dożywotni konferansjer - tu Wielki Szu. Drugim graczem jest krakowska publiczność. Rolę kart odgrywają występujące kabarety. Wśród wykonawców widzowie zobaczą m.in. Stanisława Tyma, kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Jurki, Grzegorza Halamę Oklasky, kabaret Hrabi oraz laureatów przeglądu.

Przypominamy program kabaretowy z roku 2005. To Koncert wieńczący XIX Przegląd kabaretów PaKA w Krakowie, najbardziej prestiżowy i opiniotwórczy festiwal kabaretowy w Polsce, przez który przewinęly się najlepsze, znane z Dwójki kabarety. W roku 2005 odbył się po raz 21. Jest to więc jedyna okazja, żeby zagrać w kabaretowe oczko, czyli w 21 punktów. Nicią dramaturgiczną koncertu jest karciana rozgrywka, gramy w oczko. Graczy jest dwóch. Pierwszy z nich to Piotr Bałtroczyk - dożywotni konferansjer PaKi, tu Wielki Szu, główny rozgrywający, nasz Joker. Drugi gracz to krakowska publiczność, aktywnie biorąca udział w licytacji. Kartami zaś są... występujące w koncercie kabarety. Obiecujemy mnóstwo dobrej zabawy!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×