Kabaretowy Klub Dwójki

Horoskopy - prawda czy blaga?, Polska 2012

Miliony Polaków czytają horoskopy i wierzą w nie oraz szukają porad u wróżek i astrologów. Ale liczna grupa Polaków uważa, że astrologia to wielkie oszustwo.

  • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Twórcy

  • Robert Górski Scenariusz
  • Marcin Wójcik Scenariusz
  • Beata Harasimowicz Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Miliony Polaków czytają horoskopy i wierzą w nie oraz szukają porad u wróżek i astrologów. Równie liczna grupa Polaków uważa, że astrologia to wielkie oszustwo i sposób na wyciąganie pieniędzy od naiwnych ludzi. Tę pierwszą grupę reprezentują poeta Góral i jego goście: kabaret Czesuaf - przyjaciele słynnego wróżbity Macieja, oraz romantyczny artysta Kusy, czyli Paweł Królikowski. Racjonalistami w programie będą Jabbar i jego goście, twardo stąpający po ziemi - kabaret Ciach oraz Henryk Gołębiewski, niezapomniany Poldek i Cegiełka.

Miliony Polaków czytają horoskopy, wierzą w nie, wierzą w układ planet, szukają porad u wróżek i astrologów. Niemniej liczna grupa naszych rodaków uważa, że astrologia to jedno wielkie oszustwo i sposób na wyciąganie pieniędzy od naiwnych ludzi. Tę pierwszą grupę reprezentuje poeta Góral i jego goście: kabaret Czesuaf - przyjaciele słynnego wróżbity Macieja oraz romantyczny artysta Kusy, czyli Paweł Królikowski. Racjonalistami w programie będą: Jabbar i jego goście: twardo stąpający po ziemi kabaret Ciach oraz Henryk Gołębiewski, niezapomniany Poldek i Cegiełka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×