Kalejdoskop

0

Najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe, artystyczne, konkursy i akcje społeczne w regionie. Program rekomenduje regionalną prasę, książki i wydawnictwa, promuje muzyków i artystów.

  • Czas trwania: 5 minut, Gatunek: Magazyn filmowy

Kalejdoskop w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Najciekawsze wydarzenia kulturalne, sportowe, artystyczne, konkursy i akcje społeczne w regionie. Program rekomenduje regionalną prasę, książki i wydawnictwa, promuje muzyków i artystów. Uzupełnieniem jest internetowy serwis TVP3 Rzeszów zawierający między innymi codziennie aktualizowany informator regionalny.

Program wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy mogą dowiedzieć się o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, sportowych, artystycznych, konkursach czy akcjach społecznych w regionie. Jednocześnie "Kalejdoskop" jest miejscem, gdzie organizatorzy, artyści czy twórcy mogą bezpośrednio opowiedzieć o swojej działalności. W programie rekomendujemy regionalną prasę, książki i wydawnictwa. Promujemy regionalnych muzyków i artystów. Odwiedzamy z kamerą te miejsca, przedstawiając filmowe relacje. Uzupełnieniem programu jest internetowy serwis TVP3 Rzeszów zawierający między innymi codziennie aktualizowany informator regionalny.

Komentarze

Skomentuj
  • ASIA. (gość)

    Wszystko ok, tylko dlaczego nie można zobaczyć tego programu w internecie?

    18.02.2011 04:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×