Kamera, akcja!

Action Zone,

Magazyn prezentuje wiadomości dotyczące filmów sensacyjnych, zwiastuny i materiały zakulisowe. Co tydzień pojawiają się relacje ze światowych premier oraz ekskluzywne wywiady.

  • Gatunek: Magazyn filmowy

Kamera, akcja! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn dla miłośników kina sensacyjnego, prezentujący filmowe pościgi, strzelaniny, sceny kaskaderskie, eksplozje i bijatyki. W programie nie zabraknie najnowszych wiadomości ze świata filmu, zwiastunów i materiałów zza kulis. Co tydzień pojawiają się relacje ze światowych premier oraz ekskluzywne wywiady z aktorami i twórcami.

TNT przygotowało wyjątkową rozrywkę dla fanów kina sensacyjnego. Blok "Kamera, Akcja!", pozwoli wszystkim miłośnikom pościgów, strzelanin, popisowych scen kaskaderskich, eksplozji oraz bijatyk być na bieżąco z ich ulubioną tematyką. W programie nie zabraknie najnowszych wiadomości filmowych, materiałów zakulisowych oraz zwiastunów nadchodzących hitów. W każdym, cotygodniowym odcinku pojawią się też relacje ze światowych premier oraz ekskluzywne wywiady, w których wypowiadać się będą gwiazdy wielkiego formatu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×