Kasabian w akcji

Kasabian - Live at the 02, Wielka Brytania 2011

Występ zespołu Kasabian, zarejestrowany w grudniu 2011 r. podczas trasy koncertowej promującej płytę "Velociraptor!". Koncert miał miejsce w londyńskiej O2 Arenie.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Koncert

Kasabian w akcji w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Występ zespołu Kasabian, zarejestrowany w grudniu 2011 r. podczas trasy koncertowej promującej płytę "Velociraptor!". Koncert miał miejsce w londyńskiej O2 Arenie. Materiał umożliwia wysłuchanie najnowszych utworów grupy, między innymi: "Days Are Forgotten", "Re-wired", "Goodbye Kiss". Oprócz nowości nie zabraknie przebojów, które zapewniły zespołowi międzynarodową sławę. Rok 2011 był dla Kasabian czasem zbierania niemal maksymalnych not recenzentów za ostatni z longplayów, który ugruntował pozycję grupy na muzycznej scenie.

1 października na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzyki. Tego dnia na antenie CANAL+ pojawią się dwie wyjątkowe pozycje muzyczne. Na początek wieczoru CANAL+ zaprezentuje koncert "Kasabian w akcji". Od 21:00 prezentowany będzie ich występ z ostatniej trasy koncertowej promującej najnowszą płytę "Velociraptor!". Zespół dający koncerty na całym świecie tym razem zawitał w swoje rodzinne strony grając w słynnej londyńskiej O2 Arenie, która miała być miejscem powrotu na scenę Michaela Jacksona? Materiał dokumentuje występ Kasabian zarejestrowany w grudniu 2011 roku. Jest to unikatowa możliwość posłuchania najnowszych utworów, będących wizytówkami najnowszego krążka, między innymi: "Days Are Forgotten", "Re-wired", "Goodbye Kiss". Oprócz nowości, nie zabraknie oczywiście przebojów, które zapewniły zespołowi międzynarodową sławę. Będą to: "Shoot the Runner", "Club Foot" oraz "Fire". Ostatni ze wspomnianych utworów stał się uwielbianym przez kibiców piłkarskich hymnem angielskiej Premier League. Początki brytyjskiego zespołu wpisują się w znany schemat: grupa przyjaciół, których łączyła fascynacja rockiem postanawia spróbować swoich sił w przemyśle muzycznym. W 2004 roku po otrzymaniu kontraktu płytowego, świat ujrzała pierwsza płyta - "Kasabian". Z trzech singli: "Processed Beats", "Reason in Treason" oraz "Club Foot", ten trzeci okazał się przepustką do wielkiego świata fonografii, a także źródłem pozytywnych opinii krytyków. Kolejna płyta zatytułowana "Empire" odniosła jeszcze większy komercyjny sukces, niż jej poprzedniczka. Choć głosy dziennikarzy muzycznych bywały podzielone, nie stanęło to na przeszkodzie w dwukrotnym pokryciu płyty platyną. Kasabian przypomnieli o swojej obecności ponownie, w 2009 roku, wydając trzeci krążek zatytułowany "West Ryder Pauper Lunatic Asylum". W zamyśle twórców kierowany do osób, które nie traktują longplayów wyrywkowo, ale do ludzi, którzy traktują płytę jako całość oraz jako soundtrack do wymyślonego filmu. Piosenki zawarte w trzecim już dziele brytyjskich muzyków, doprowadziły je na sa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×