Kazimierskie granie

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych, Polska 2015

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Ludowi artyści, muzycy, śpiewacy i gawędziarze już po raz 49. przybędą na festiwal.

  • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Relacja

Kazimierskie granie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Ludowi artyści, muzycy, śpiewacy i gawędziarze już po raz 49. przybędą na festiwal, któremu towarzyszą targi sztuki ludowej z ekspozycjami autorstwa m.in. rzeźbiarzy, malarzy oraz koronczarek. Jest to dobra okazja do popularyzacji tradycji ludowych.

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym odbywającego się w dniach 26 - 28 czerwca 2015. Już po raz 49. w festiwalu wezmą udział ludowi artyści, muzycy, śpiewacy, gawędziarze. Przegląd stanu ludowego muzykowania i okazja do popularyzacji ludowej muzyki. Spotkanie w Kazimierzu to finał wielu poprzedzających go eliminacji konkursowych. Festiwalowi towarzyszą targi twórców sztuki ludowej, rzeźbiarzy, malarzy, koronczarek. Impreza bardzo barwna i atrakcyjna dla wykonawców oraz widzów, których tłumy przybywają w tym czasie do Kazimerza.

Komentarze

Skomentuj
  • Grzegorz (gość)

    Gdzie mogę jeszcze raz zobaczyć ten reportaż???

    01.07.2013 16:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×