Kazimierskie granie - relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych

Polska 2016

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych odbywającego się w dniach 24-26 czerwca 2016 r. Do Kazimierza Dolnego przybędą rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków i gawędziarzy.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Reportaż

Kazimierskie granie - relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w telewizji

ZwińRozwiń
  • Poniedziałek 27.06.2016 12:25

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych odbywającego się w dniach 24-26 czerwca 2016 r. Do Kazimierza Dolnego przybędą rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków i gawędziarzy. Festiwal jest okazją do popularyzacji muzyki ludowej. Poprzedzają go eliminacje konkursowe. Towarzyszą mu targi twórców sztuki ludowej, rzeźbiarzy, malarzy i koronczarek.

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym odbywającego się w dniach 24 - 26 czerwca 2016. Już po raz 50 przybędą na festiwal rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków, gawędziarzy. Festiwal w Kazimerzu to przegląd stanu ludowego muzykowania i okazja do popularyzacji ludowej muzyki. Spotkanie w Kazimierzu to finał wielu poprzedzających go eliminacji konkursowych. Festiwalowi towarzyszą targi twórców sztuki ludowej, rzeźbiarzy, malarzy, koronczarek. To impreza bardzo barwna i atrakcyjna dla wykonawców i widzów, których tłumy przybywają na ten czas do Kazimerza Dolnego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×