Kazimierzowskie granie

Polska 2009

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Już po raz 43. na festiwal przybędą rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków i gawędziarzy.

  • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Reportaż

Kazimierzowskie granie w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 27.06.2009 11:50

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Już po raz 43. na festiwal przybędą rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków i gawędziarzy. Impreza jest przeglądem stanu ludowego muzykowania i okazją do popularyzacji muzyki, stanowi też finał wielu eliminacji konkursowych. Towarzyszą jej targi sztuki ludowej, wyrobów rzeźbiarzy, malarzy i koronczarek.

Relacja z Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Już po raz 43. na festiwal przybędą rzesze ludowych artystów, muzyków, śpiewaków i gawędziarzy. Festiwal w Kazimerzu to przegląd stanu ludowego muzykowania i okazja do popularyzacji ludowej muzyki. Spotkanie w Kazimierzu stanowi finał wielu poprzedzających go eliminacji konkursowych. Imprezie towarzyszą targi twórców sztuki ludowej, rzeźbiarzy, malarzy, koronczarek. To impreza bardzo barwna i atrakcyjna zarówno dla wykonawców, jak i dla widzów, których tłumy przybywają w tym czasie do Kazimerza.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×