Kieślowski spotyka Wendersa

Polska 1994

Relacja ze spotkania Krzysztofa Kieślowskiego i Wima Wendersa z publicznością w Instytucie Kultury Polskiej w Berlinie, gdzie zaprezentowano fragmenty filmów obu reżyserów.

  • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Reportaż

Kieślowski spotyka Wendersa w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja ze spotkania Krzysztofa Kieślowskiego i Wima Wendersa z publicznością w Instytucie Kultury Polskiej w Berlinie. Prezentacja fragmentów filmów nakręconych przez tych reżyserów w trakcie ich kariery: "Policja" W. Wendersa, "Urząd" K. Kieślowskiego, "Alabama" W. Wendersa, "Koncert życzeń" K. Kieślowskiego, "Paris, Texas" W. Wendersa i "Trzy Kolory - Niebieski" K. Kieślowskiego. Między prezentacją kolejnych fragmentów reżyserzy przedstawiają odmienne losy twórcze, na które wpłynęły różne uwarunkowania.

Relacja ze spotkania Krzysztofa Kieślowskiego i Wima Wendersa z publicznością w Instytucie Kultury Polskiej w Berlinie z publicznością. Prezentacja fragmentów filmów nakręconych przez tych reżyserów w trakcie ich kariery: "Policja" W. Wendersa, "Urząd" K. Kieślowskiego, "Alabama" W. Wendersa, "Koncert życzeń" K. Kieślowskiego, "Paris, Texas" W. Wendersa i "Trzy Kolory - Niebieski" K. Kieślowskiego. Między prezentacją kolejnych fragmentów reżyserzy przedstawiają swe odmienne losy twórcze uwarunkowane przez odmienność warunków politycznych, kulturowych, w jakich żyli i realizowali swe filmy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×