Kino Buzz - kinowi nieudacznicy

Kino Buzz - kinowi nieudacznicy, Polska 2021

W serii programów znajdą się nietypowe sceny miłosne, szalone taneczne popisy i spektakularne filmowe awantury. Widzowie poznają filmowych psychopatów, największe romantyczki oraz wymagające poświęceń filmowe metamorfozy.

 • Gatunek: Magazyn filmowy

Kino Buzz - kinowi nieudacznicy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W serii programów znajdą się nietypowe sceny miłosne, szalone taneczne popisy i spektakularne filmowe awantury. Widzowie poznają filmowych psychopatów, największe romantyczki oraz wymagające poświęceń filmowe metamorfozy. Udostępniony zostanie przekrój nielogicznych filmowych scenariuszy i kinowych antybohaterów, a także sposoby, jakimi filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu.

Kino Buzz" to prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie i szalona podróż w głąb kina. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najbardziej szalonych tanecznych popisach i spektakularnych filmowych awanturach. Poznamy największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki i wymagające największych poświęceń filmowe metamorfozy. Wybierzemy najpiękniejsze stroje filmowe i najbardziej efektowne makijaże w kinowej odsłonie. Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych filmowych scenariuszy i ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. Kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×