Klan byłych grubasek

Diet Tribe, 0

Pięć przyjaciółek ma już dość bycia grubaskami. Kobiety wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom. W ciągu 90 dni postanawiają zerwać z dotychczasowymi nawykami żywieniowymi, aby schudnąć.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Rozrywka

Klan byłych grubasek w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Pięć przyjaciółek ma już dość bycia grubaskami. Kobiety wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom. W ciągu 90 dni postanawiają zerwać z dotychczasowymi nawykami żywieniowymi, aby schudnąć. Pod okiem trenera fitness i terapeuty kobiety trenują i zmagają się z codziennymi pokusami. Raz w tygodniu wchodzą na wagę, aby sprawdzić postępy.

Pięć otyłych kobiet, które mają już dosyć bycia grubaskami, wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom. Tworzą drużynę, wykorzystując więzy przyjaźni, by się wzajemnie motywować, a także podtrzymywać na duchu. w ciągu 90 dni dziewczyny zerwą z dotychczasowymi nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi i nauczą się wybierać zdrowe produkty. Serialowa kamera śledzi, w jaki sposób członkinie "klanu" zmagają się z codziennymi pokusami, walczą o to, aby nie wypaść z rytmu podczas tego najcięższego treningu w ich życiu, a także raz w tygodniu wchodzą na wagę. Wszystko zaś pod okiem surowego trenera fitness i terapeuty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×