Kocham Cię, Polsko!

Wojna domowa, Polska 2016

Program w przystępny sposób poszerza wiedzę o Polsce. Śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych, widz pogłębia wiadomości na temat ojczyzny.

  • Czas trwania: 85 minut, Gatunek: Quiz

Kocham Cię, Polsko! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program w przystępny sposób poszerza wiedzę o Polsce. Śledząc zmagania gwiazd biorących udział w quizach i zagadkach muzycznych, widz pogłębia wiadomości na temat ojczyzny. Każda z dwóch rywalizujących drużyn ma stałego kapitana i troje zmieniających się co tydzień gości w różnym wieku. Zespoły wspiera publiczność podzielona na dwie grupy. Drużyny rywalizują w 8 kategoriach związanych z wiedzą na temat Polski. Będą to cytaty telewizyjne i filmowe, głuchy telefon, kalambury, telewiadomości, sport, kto jest kim, muzyczne licytacje i urodziny.

W roli prowadzącej program występuje Barbara Kurdej - Szatan. Drużyny prowadzą kapitanowie: Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W tym wydaniu programu wystąpią w drużynie Macieja Musiała aktorzy "M jak miłość": Teresa Lipowska, Mikołaj Roznerski, Andrzej Młynarczyk, a w drużynie Tomasza Kammela aktorzy serialu "Ranczo": Cezary Żak, Marta Chodorowska, Bogdan Kalus.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×