Kocham to, co lubię

Polska 2012

Magazyn satyryczno-kulturalny z elementami talk-show. Wojciech Mann poruszy różnorodne tematy - w formie dialogu, monologu, a nawet inscenizacji parafabularnej z udziałem znanych aktorów.

  • Czas trwania: 40 minut, Gatunek: Magazyn
  • Prowadzący: Wojciech Mann

Kocham to, co lubię w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Wojciech Mann

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn satyryczno-kulturalny z elementami talk-show. Prowadzący Wojciech Mann poruszy różnorodne tematy - w formie dialogu, monologu, a nawet inscenizacji parafabularnej z udziałem znanych aktorów. W programie znajdą się m.in. rozważania nad cenionymi wartościami, językiem ojczystym i jakością archiwalnych programów Telewizji Polskiej. Wojciech Mann przedstawi widzom te zjawiska popkultury, które uważa za interesujące.

Satyryczno - kulturalny magazyn z elementami talk - show. Prowadzący Wojciech Mann zapewnia widzom sporą dawkę abstrakcyjnego humoru. Jak sam przyznaje: w programie będzie poruszał w sposób nieoficjalny różnorodne tematy, zarówno w formie dialogu, jak i monologu, a nawet inscenizacji parafabularnej z udziałem znanych i cenionych aktorów. "W programie znajdą się rozważania nad językiem ojczystym, wartością różnych wartości, jakością archiwalnych pozycji z repertuaru Telewizji Polskiej oraz próby promowania twórczości nie zawsze powszechnie promowanej" - mówi Wojciech Mann. W scenerii sentymentalnej rupieciarni przedmiotów, które lubi, w towarzystwie pięknej asystentki, aktorki Katarzyny Warnke, Wojciech Mann przedstawi widzom te zjawiska popkultury, które wydają mu się interesujące. Napisze nowe teksty do kultowych piosenek, porozmawia z dyrektorem zoo, powspomina czasy świetności Telewizji Polskiej i da szansę młodym talentom. Przedstawi także zabawne scenki w wykonaniu znakomitych aktorów: Romy Gąsiorowskiej, Piotra Machalicy, Anny Seniuk, Wojciecha Mecwaldowskiego, Beaty Tyszkiewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • ewk@onet,pl

    Programów wartościowych w telewizji polskiej, prawie nie ma. Nie z braku pieniędzy.Z powodu złego zarządzania. Przerost zatrudnienia i płac , traktowanie prowadzących jak gwiazdy , a to telewizja tworzy gwiazdy. Wystarczy zrobić przegląd młodych dziennikarzy. Będziemy mieli nowe , i ciekawsze osobowości.Programy staną się interesujące. Nie musimy wydawać milionów na małżeństwo Lisów. Za kilka 5-minutowych programów o pogodzie nie można dostawać 30 tys zł.Znajdę setki ludzi , którzy będą ciekawsi od Kreta , a zarobią 5000 brutto. Nie wiem ile zarabia pan Man. Ale ten program , według mojej opinii jest ciekawy , wartościowy i potrzebny.

    16.09.2012 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×