Kolęda Nova 2012

Koncert bożonarodzeniowy z bazyliki oo. Franciszkanów, Polska 2012

W bazylice oo. Franciszkanów w Krakowie polscy artyści przedstawią najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne utwory z repertuaru m.in. Judy Garland, Johna Lennona i Nat King Cole'a.

 • Czas trwania: 70 minut, Gatunek: Koncert

Kolęda Nova 2012 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W bazylice oo. Franciszkanów w Krakowie polscy artyści - Katarzyna Nosowska, Monika Brodka, rodziny Waglewskich i Pospieszalskich, Tomasz Stańko, zespół Ballady i Romanse, Ricarda Parasol oraz Skubas - przedstawią specjalnie na ten wieczór przygotowane aranżacje najpiękniejszych polskich kolęd, a także świątecznych utworów z repertuaru m.in. Judy Garland, Johna Lennona i Nat King Cole'a.

W Bazylice oo. Franciszkanów w Krakowie, zagości prawdziwie świąteczna atmosfera. Najwybitniejsi polscy artyści, wśród nich m.in. Katarzyna Nosowska, Monika Brodka, muzykalne rodziny Waglewskich i Pospieszalskich, Tomasz Stańko, zespół Ballady i Romanse, Rykarda Parasol, Skubas przedstawią nowe, przygotowane specjalnie na ten wieczór, aranżacje najpiękniejszych polskich kolęd i świątecznych utworów. To już druga edycja koncertu pod nazwą "Kolęda Nova", przygotowywanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe i Program 2 TVP. Powoli staje się już tradycją, że przed świętami właśnie w Krakowie spotykają się największe muzyczne gwiazdy, aby wspólnie kolędować. Program koncertu powstał we współpracy z Piotrem Metzem, jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy muzycznych. Zawiera, z jednej strony najpiękniejsze polskie kolędy, z drugiej rozpoznawalne i królujące w okresie przedświątecznym w stacjach muzycznych na całym świecie utwory z repertuaru m.in. Judy Garland, Johna Lennona, czy Nat King Cole'a.

Komentarze

Skomentuj
 • Zawiedziona (gość)

  Czekamy na kolędowanie Kolęda Nowa 2012 jeszcze raz. Bo w tych godzinach w których pokazaliście to przemieszczaliśmy się na kolację, później o 03.00 spaliśmy. Kto kolęduje w nocy?

  30.12.2012 13:15
 • WS

  Co racja to racja ;)

  25.12.2012 04:11
 • Rob

  TVP przestała być monopolem!!!!!

  25.12.2012 03:42
 • ROB

  Podziwiam ludzi ktorzy placa za abonament... Telewizja polska nie ma nic do zaoferowania poza serialami ktorymi truja przez kazdy dzien kazdego popoludnia.. Przestancie placic abonament dla TVP! Nie po to kupujecie u konkurencji dekodery i pakiety zeby jeszcze dodatkowo tym zlodziejom placic!! Otrzymacie tylko kewina na nowy rok!!! Tyle o monopolu TVP

  25.12.2012 03:37
 • No thx

  La la la... Im dłużej człowiek żyje tym więcej g... doświadcza.. Ale to Telewizja polska która zrobi wszystko na abonamęt ;) Zenua....

  Edytowany przez moderatora: 2012-12-27 08:10

  25.12.2012 03:32
 • Robi

  Co za profanacja...

  25.12.2012 03:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×