Kolędowanie z Fundacją Polsat

Polska 2017

W Wigilię widzowie zostają wprowadzeni w radosną atmosferę oczekiwania podczas słuchania kolęd. W programie przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat.

  • Gatunek: Koncert
  • Prowadzący: Urszula Dorosz, Krzysztof Ibisz

Kolędowanie z Fundacją Polsat w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Urszula Dorosz
  • Krzysztof Ibisz

Opis programu

ZwińRozwiń

W Wigilię widzowie zostają wprowadzeni w radosną atmosferę oczekiwania podczas słuchania kolęd. W programie przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat. Przygotowania do świąt to magiczny czas. Pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcą dawać i dzielić się tym, co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne.

W Wigilię Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania i zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd w programie "Kolędowanie z Fundacją Polsat". W trakcie programu przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat. Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcemy dawać i dzielić się, tym co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewnią: zespół Enej, Natalia Szroeder, Anna Wyszkoni, Jan Szydłowski, Urszula Dorosz oraz Grzegorz Płonka. Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Urszula Dorosz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×