Kolędowanie z Fundacją Polsat

Kolędowanie z Fundacją Polsat, Polska 2018

Znani artyści wykonają najpiękniejsze kolędy, wprowadzając widzów w świąteczny nastrój. W programie przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat.

 • Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Maciej Dowbor

Kolędowanie z Fundacją Polsat w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Maciej Dowbor

Opis programu

ZwińRozwiń

Przygotowania do świąt to magiczny czas. Pomimo domowej krzątaniny przed kolacją wigilijną wszyscy chcą dawać i dzielić się tym, co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne. Znani artyści zapewnią swoimi występami nastrój świątecznego kolędowania. W programie przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat.

"; Polska, 2018; r. Przebinda Halina Tradycyjnie w Wigilię Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania dzięki "Kolędowaniu z Fundacją Polsat". Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy, pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją, wszyscy chcemy dawać i dzielić się tym, co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. "Kolędowanie z Fundacją Polsat" będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne. W trakcie programu przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji Polsat. Nastrój świątecznego kolędowania zapewnią swoimi występami: Kasia Cerekwicka, zespół Golec uOrkiestra oraz dzieci z Fundacji Braci Golec. Program poprowadzi Maciej Dowbor.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×