Kolędowanie z Polsatem - Wigilia 2010

Polska 2010

W niezwykle uroczysty, wigilijny wieczór autorzy zapraszają do Telewizji Polsat. Nastrojowe pieśni bożonarodzeniowe i radosne pastorałki będą towarzyszyć przy wigilijnym stole.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Program muzyczny

Kolędowanie z Polsatem - Wigilia 2010 w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W niezwykle uroczysty, wigilijny wieczór autorzy zapraszają do Telewizji Polsat. Nastrojowe pieśni bożonarodzeniowe, radosne pastorałki, a także świąteczne życzenia i pozdrowienia od gwiazd polskiej muzyki będą towarzyszyć przy wigilijnym stole. W Wigilię nic tak nie jednoczy jak wspólne kolędowanie, a widzowie poczują magiczny klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na koncert, podczas którego widzowie usłyszą najpiękniejsze polskie kolędy : Alicji Majewskiej, Anny Wyszkoni, Halinki Młynkowej, Zbigniewa Wodeckiego, Piotra Cugowskiego, Pawła, Łukasza i Edyty Golców. Świąteczne piosenki zaśpiewają ponadto Seweryn Krajewski i Andrzej Piaseczny . Wokalistom będzie towarzyszył kwartet smyczkowy i chórek, a na fortepianie będzie akompaniował Włodzimierz Korcz. Ten wyjątkowy koncert został zarejestrowany w barokowych wnętrzach kościoła pw. Wniebowzięcia NMP z 1728 roku w Babicach Starych. Wśród wielu pięknych kolęd usłyszymy m.in.: "Gdy śliczna Panna", "Gdy się Chrystus rodzi", "Lulajże Jezuniu", "Bóg się rodzi", "Mizerna cicha", "Przybieżeli do Betlejem" oraz "Wśród nocnej ciszy" - w wyjątkowych aranżacjach Włodzimierza Korcza.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×