Kolejkowy zawrót głowy

Odwrócony drewniak,

W Missouri jest niespotykana drewniana kolejka obrotowa. Autorzy obejrzą ośmio-obrotową kolejkę w Gwatemali, przeżyją spadek z 70 metrów w Pittsburghu oraz odbędą przejażdżkę kolejką bez końca.

 • Gatunek: Turystyka

Kolejkowy zawrót głowy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorzy prowadzą poszukiwania najbardziej przerażających rozrywek świata, które podnoszą ciśnienie, ściskają żołądek, wykręcają kręgosłup i nie lękają się śmierci. Gravity Max na Tajwanie ma urządzenie, które zrzuca zszokowanych pasażerów w pionie, a Niemcy mogą pochwalić się Silver Star, która osiąga zawrotną prędkość 130 km na godzinę. Ednör L'Attaque w Montrealu wije się niczym wąż nad jeziorem w parku La Ronde, a najwyższa pętla na świecie sprawiła, że park Six Flags Magic Mountain stał się mekką dla uzależnionych od adrenaliny.

Nasz konkurs dociera do Missouri, gdzie znajduje się niespotykana drewniana kolejka obrotowa. Obejrzymy również przyprawiającą o zawroty głowy ośmio-obrotową kolejkę w Gwatemali, przeżyjemy spadek z 70 metrów w Pittsburghu oraz odbędziemy szaloną przejażdżkę kolejką bez końca na Tajwanie.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×