Kolekcjonerzy

Kolekcjonerzy, Polska 2011

Zbiór reportaży i felietonów prezentujących polskich kolekcjonerów, hobbistów, zbieraczy i wynalazców.

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rozrywka
 • Reżyseria: Michał Adaszewski
 • Prowadzący: Hiroshi Kaneko

Kolekcjonerzy w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Hiroshi Kaneko

Twórcy

 • Michał Adaszewski Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Zbiór reportaży i felietonów prezentujących polskich kolekcjonerów, hobbistów, zbieraczy i wynalazców. W programie ciekawe osobowości, których życie związane jest z wielką pasją poszukiwania i gromadzenia.

Kolekcjonerzy , Michał AdaszewskiProgram "Kolekcjonerzy" to zbiór reportaży i felietonów prezentujących polskich kolekcjonerów, hobbistów, zbieraczy i wynalazców. W programie zobaczycie ciekawe osobowości, których życie związane jest z wielką pasją gromadzenia i poszukiwania, wielkie zbiory o znaczeniu historycznym jak i przedziwne zbiory, których przydatność wydaje się wielce niezrozumiała.Gospodarzem programu przemierzającym polskie miasta i miasteczka jest Michael Moritz.W dzisiejszym odcinku Michał i własnoręcznie umundurowana miniaturową armia, Jacek i jego opowieść o wyjątkowo dziwnej kolekcji kamieni z dziurką, a na dobry początek relacja Michaela Moritza, który odwiedził specyficznych kolekcjonerów z warszawskiej Pragi.

Komentarze

Skomentuj
 • leman (gość)

  wspanialy program dla ludzi ogarnietych jakas mania ja sam mam manie kolekcjonuje modele samochodow mam ich ponad 6000 sztuk od roku 1948 do 2010

  02.01.2011 10:57
 • Kamil z Ipla (gość)

  W ipla znajdują się obecnie 4 odcinki, ale w przyszłości powinno być ich przybywać. Po więcej informacji zapraszam na www.ipla.tv

  12.05.2010 12:03
 • Leszek (gość)

  Bardzo ciekawy program.Szkoda tylko że dostępny tylko dla wybranych.Nie każdy ma Polsat Play.W internecie jest tylko pierwszy odcinek.Pozdrawiam.

  30.03.2010 16:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×