Kołowrotek

Krąpie z koszyka, Polska 2023

Magazyn wędkarski, w którym doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyrusza na połów nad malownicze polskie zbiorniki wodne.

 • Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Reżyseria: Dawid Szczawiński
 • Prowadzący: Adam Tański

Kołowrotek w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Adam Tański

Twórcy

 • Dawid Szczawiński Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn wędkarski, w którym doświadczony wędkarz i doktor ichtiologii Adam Tański wyrusza na połów nad malownicze polskie zbiorniki wodne. W programie znajdą się porady dla amatorów wędkarstwa i ciekawostki o rybach oraz ich środowisku. Wszystko zaś przedstawione zostaje w lekkiej, przystępnej formie i w okolicznościach przepięknej polskiej przyrody.

Dokumentalna seria nakręcona z myślą o wędkarzach i amatorach spędzania czasu nad wodą. W tajniki świata ryb wprowadza widzów wędkarz i ichtiolog Adam Tański, podpowiadając im, gdzie i jak upolować wymarzonego szczupaka, węgorza jeziorowego, lina czy okonia. Prowadzący program wybiera się w podróż po Polsce, by zaprezentować pasjonatom wędkarstwa najbardziej malownicze stawy czy jeziora i pokazać, gdzie można złowić okazałe ryby. Oprócz jego nieocenionych porad i wskazówek widzowie dowiedzą się wielu zaskakujących ciekawostek dotyczących ryb i ich zwyczajów. Seria obfituje w przepiękne, unikatowe zdjęcia polskiej przyrody.

Komentarze

Skomentuj
 • obcy32

  Facet ma namiętne usta dobrze by robił loda tego jego pierdolenia nie nie da sie słuchać Facet ryby sie wyciąga a nie męczy przez podciąganie

  04.10.2021 10:42

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×