Koń Polski - wielki show w Małym Mieście

Koń Polski - wielki show w Małym Mieście, Polska 2005

Do Małego Miasta przyjeżdża delegacja Japończyków, którzy zamierzają zainwestować duże pieniądze w budowę fabryki. Tutejsze władze postanawiają urządzić na ich cześć specjalne przedstawienie.

  • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Rozrywka

Koń Polski - wielki show w Małym Mieście w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Beata Harasimowicz Autor
  • Leszek Malinowski Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Do Małego Miasta przyjeżdża delegacja Japończyków, którzy zamierzają zainwestować duże pieniądze w budowę fabryki. Wiadomość elektryzuje mieszkańców miejscowości. Tutejsze władze postanawiają urządzić na cześć inwestorów specjalne przedstawienie. Zapraszają gwiazdy, które mają wystąpić na rynku.

"Fabularyzowany" program rozrywkowy. Do Małego Miasta, czyli do niedużego miasteczka gdzieś w Polsce przyjeżdża delegacja Japończyków, którzy zamierzają zainwestować tam duże pieniądze i wybudować fabrykę. Ta wiadomość elektryzuje całe miasto, na czele z jego władzami. Postanawiają oni urządzić na cześć inwestorów wielki show, pokazać się jak z największej strony, zaprezentować polską gościnność i słowiańską duszę. Zapraszają wielkie gwiazdy, które mają wystąpią na scenie na rynku. Część druga programu - o godz. 21.00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×