Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci

Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci, Polska 2022

Druga część koncertu, który Fundacja Polsat organizuje z okazji Dnia Dziecka. Na skierniewickiej scenie wystąpią w rodzinnych duetach największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 • Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Robert Janowski

Koncert Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Paulina Sykut-Jeżyna
 • Krzysztof Ibisz
 • Robert Janowski

Opis programu

ZwińRozwiń

Druga część koncertu, który Fundacja Polsat organizuje z okazji Dnia Dziecka. Na skierniewickiej scenie wystąpią w rodzinnych duetach największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dla niektórych będzie to debiut. Justyna Steczkowska zaśpiewa z synem Leonem, Michał Wiśniewski z dwiema córkami, Artur Gadowski z córką, a Robert Gawliński z trzema synami. Kilkoro artystów zaprosi do wspólnego śpiewania rodziców, między innymi Sara James wystąpi z ojcem.

Na tegoroczny koncert z okazji Dnia Dziecka Fundacji Polsat zapraszamy 29 maja o godz. 20.00. W tym roku na skierniewickiej scenie wystąpią w rodzinnych duetach największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Dla niektórych będzie to debiut i tak Justyna Steczkowska zaśpiewa z synem Leonem, Michał Wiśniewski z dwiema córkami, Artur Gadowski z córką a Robert Gawliński aż z trzeba synami. Niekwestionowanym rodzinnym duetem są Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska. Kilkoro artystów zaprosi do wspólnego śpiewania rodziców: m.in. Sara James wystąpi z ojcem. Koncert poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Robert Janowski.

Komentarze

Skomentuj
 • Artur (gość)

  Co ta Roksana zrobiła z tą kołysanką. A Markowscy chyba się słabo słyszeli.

  29.05.2022 20:24
 • bart (gość)

  jest różowy pajac

  29.05.2022 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×