Koncert fundacji Anny Dymnej - "Razem mimo wszystko"

Polska 2009

Na zaproszenie fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" na krakowskim rynku pojawią się przedstawiciele 7 organizacji, które pomagają osobom chorym i niepełnosprawnym.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Koncert

Koncert fundacji Anny Dymnej - "Razem mimo wszystko" w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Na zaproszenie fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko" na krakowskim rynku pojawią się przedstawiciele 7 organizacji, które pomagają osobom chorym i niepełnosprawnym: fundacji "Akogo?", Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, fundacji "Pro Artis", Olimpiad Specjalnych, stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy dotyk", Stowarzyszenia Sportu po Przeszczepie, Stowarzyszenia Transplantacji Serca. Każda z nich zaprezentuje swoją działalność. Podczas koncertu wystąpią gwiazdy estrady.

Na zaproszenie Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko na krakowskim Rynku pojawią się przedstawiciele 7 organizacji, które pomagają osobom chorym i niepełnosprawnym: Fundacja Akogo?, Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, Fundacja Pro Artis, Olimpiady Specjalne, Stowarzyszenie Dobra Polska Kruchy Dotyk, Stowarzyszenie Sportu po Przeszczepie, Stowarzyszenie Transplantacji Serca. Każda z nich zaprezentuje swoją działalność. Na koncercie wystąpią gwiazdy estrady: Ewelina Flinta, Mietek Szcześniak, zespół Pectus, Adam Nowak, Ania Wyszkoni, Joanna Lewandowska - Zbudniewek.

Komentarze

Skomentuj
  • Katarzyna Bogdańska (gość)

    Dobry wieczór Pani Aniu, jestem spóźniona o jakieś sto lat, mimo wszystko już mi lepiej. Tzn, biorę mniej zastrzyków, nadal tyję, bo jestem obżartuch. Piszę mniej, bo oszczędzam nawet na prądzie. Ślepnę powoli. Sprawę w sądzie załatwili na moją korzyść, tzn. jestem częściowo ubezwłasnowolniona ze względu na wiek i dwie choroby przewlekłe. Całe szczęście, że jestem sprawna fizycznie i psychicznie, bo miałam być debilką. Uratował mnie specyfik niemiecki, który wzięłam po reklamie w TV. Syn skończył studia podyplomowe, pracuje częściowo w domu. Widziałam Panią w TV, ale zbyt krótko, żeby coś więcej napisać.Jestem ciekawa, jak Pani się czuje/ Czy nadal dzieciaki tak mocno Panią kochają? W Wałbrzychu spokój, ale to cygańskie miasteczko, więc jestem notorycznie okradana. Pozdrawiam bardzo serdecznie

    08.09.2021 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×