Koncert noworoczny z Wiednia 2022

Koncert noworoczny z Wiednia 2022, Austria 2022

1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego odbędzie się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Gromadzi on przed telewizorami widzów na całym świecie.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Koncert

Koncert noworoczny z Wiednia 2022 w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 28.01.2022 03:55

    TVP 2

  • Sobota 01.01.2022 12:15

    TVP 2

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Powtórzenie Koncertu Noworocznego z Wiednia. Tradycyjnie 1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego (Filharmonia Wiedeńska) odbył się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Koncert Noworoczny w wiedeńskim Musikverein jest piękną tradycją, która gromadzi przed telewizorami widzów na całym świecie. Imponująca Złota Sala, jak co roku wypełni się radosnymi polkami i walcami w kunsztownym wykonaniu wiedeńskich filharmoników.

Transmisja Koncertu Noworocznego z Wiednia. Tradycyjnie 1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego (Filharmonia Wiedeńska) odbędzie się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Koncert Noworoczny w wiedeńskim Musikverein jest piękną tradycją, która gromadzi przed telewizorami widzów na całym świecie. Imponująca Złota Sala, jak co roku wypełni się radosnymi polkami i walcami w kunsztownym wykonaniu wiedeńskich filharmoników.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×