Koncert noworoczny z Wiednia 2023

Koncert noworoczny z Wiednia 2023, Austria 2023

Tradycyjnie 1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego odbędzie się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych.

 • Czas trwania: 37 minut, Gatunek: Koncert

Koncert noworoczny z Wiednia 2023 w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Niedziela 01.01.2023 23:40

  TVP 2

 • Niedziela 01.01.2023 12:15

  TVP 2

 • Na żywo

  Niedziela 01.01.2023 11:15

  TVP Kultura

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Tradycyjnie 1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego odbędzie się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych. Koncert noworoczny w wiedeńskim Musikverein jest piękną tradycją, która gromadzi przed telewizorami widzów z całego świata. Imponująca Złota Sala, jak co roku, wypełni się radosnymi polkami i walcami w kunsztownym wykonaniu Filharmoników Wiedeńskich.

Transmisja Koncertu Noworocznego z Wiednia. Tradycyjnie 1 stycznia w Złotej Sali Wiedeńskiego Towarzystwa Muzycznego (Filharmonia Wiedeńska) odbędzie się uroczysty koncert transmitowany przez wiele europejskich rozgłośni radiowych i telewizyjnych. Koncert Noworoczny w wiedeńskim Musikverein jest piękną tradycją, która gromadzi przed telewizorami widzów na całym świecie. Imponująca Złota Sala, jak co roku wypełni się radosnymi polkami i walcami w kunsztownym wykonaniu wiedeńskich filharmoników.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×