Koncert wielkanocny "Polska pomaga"

Koncert wielkanocny "Polska pomaga", Polska 2019

Niedziela Miłosierdzia to święto ku czci Bożego Miłosierdzia obchodzone w drugą niedzielę Wielkanocy. Z tej okazji odbędzie się koncert. Dochód zostanie przekazany na pomoc mieszkańcom Wenezueli.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Koncert

Koncert wielkanocny "Polska pomaga" w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Radek Dębniak Scenografia
  • Małgorzata Kosturkiewicz Scenariusz

Opis programu

ZwińRozwiń

Niedziela Miłosierdzia to święto ku czci Bożego Miłosierdzia obchodzone w drugą niedzielę Wielkanocy. Zostało ono ustanowione w 2000 roku przez św. Jana Pawła II. Z tej okazji odbędzie się koncert, a dochód z wydarzenia i z prowadzonej przy tej okazji zbiórki zostanie przekazany na pomoc mieszkańcom Wenezueli. Jest to okazja do promowania altruistycznych postaw, etosu pomagania i solidarności. Podczas koncertu zostaną wręczone dwa wyróżnienia dyrektora Caritas Polska Ubi Caritas.

Telewizja Polska i Polska Opera Królewska po raz kolejny włącza się w dzieło pomocy ofiarom konfliktów. Koncert z Teatru Królewskiego w Łazienkach Królewskich będzie transmitowany przez TVP 2 oraz Program 2 Polskiego Radia 28 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia. Jest to święto obchodzone w II Niedzielę Wielkanocną ku czci Bożego Miłosierdzia, ustanowione w 2000 roku przez św. Jana Pawła II. Niedziela Miłosierdzia to święto Caritas, która u podstaw ma miłość do drugiego człowieka i udzielanie pomocy. Tym razem zarówno dochód z koncertu, jak i z prowadzonej podczas niego SMS - owej zbiórki, zostanie przekazany przez Caritas Polska na pomoc mieszkańcom Wenezueli. Koncert to sygnał dla świata, promocja naszych postaw, etosu pomagania, solidarności. Podczas koncertu, oprócz części artystycznej, zostaną wręczone dwa wyróżnienia Dyrektora Caritas Polska Ubi Caritas.

Komentarze

Skomentuj
  • Tomasz (gość)

    Bardzo ładny ten koncert bardzo fajnie ta panie Zaśpiewała apelują odczycie już łzy bardzo fajny koncert Podoba misie

    28.04.2019 23:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×