Koncert z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego

Koncert z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego, Polska 2019

Relacja z koncertu z wrocławskiej filharmonii, podczas którego świętowano jubileusz 100-lecia PKO Banku Polskiego. Na scenie pojawili się znani wokaliści, którzy wykonali słynne polskie przeboje.

 • Gatunek: Koncert

Koncert z okazji jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Relacja z koncertu z wrocławskiej filharmonii Narodowe Forum Muzyki, podczas którego świętowano jubileusz 100-lecia PKO Banku Polskiego. Na scenie pojawili się znani i lubiani wokaliści, którzy połączeni w niezwykłe duety wykonali ponadczasowe polskie przeboje. Artystom towarzyszyła orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia, a dodatkowym atutem koncertu jest wykorzystanie fragmentów oryginalnych nagrań w wykonaniu między innymi Czesława Niemena, Grzegorza Ciechowskiego, Kory, Marka Grechuty, wraz z towarzyszącymi im teledyskami.

Jedyny taki koncert na 100 lat! Edyta Górniak w duecie z Kubą Badachem, Beata Kozidrak z Igorem Herbutem a Małgorzata Ostrowska z Grzegorzem Markowskim! Takie artystyczne duety zdarzają się raz na 100 lat. A dokładnie na 100 lat PKO Banku Polskiego. Transmisja niezwykłego koncertu z wrocławskiego Forum Muzyki już wkrótce w Polsacie. Takie muzyczne spotkanie tylu utalentowanych artystów zdarza się bardzo rzadko. Zdarza się raz na 100 lat! Najbardziej znani i uwielbiani wokaliści zaśpiewali, w niespotykanych dotąd duetach, najsłynniejsze polskie przeboje. Beata Kozidrak wraz z Igorem Herbutem wyśpiewała "Białą armię", Edyta Górniak w duecie z Kubą Badachem wykonała ponadczasowy hit Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat", a Kamil Bednarek z Krzysztofem Cugowskim "Niech żyje bal". To tylko niektóre z przebojów, które zabrzmiały ze sceny podczas jubileuszu 100-lecia PKO Banku Polskiego. Świętujący swoje setne urodziny, największy polski bank wybrał na tę okazję ponadczasowe polskie przeboje w wykonaniu najwybitniejszych wokalistów, połączonych w niespotykane dotąd, międzypokoleniowe duety. Za fantastyczną oprawę muzyczną odpowiada Tomasz Szymuś wraz z orkiestrą. Dodatkowym atutem koncertu jest wykorzystanie fragmentów oryginalnych nagrań, w wykonaniu m.in. Czesława Niemena, Grzegorza Ciechowskiego, Kory czy Marka Grechuty, wraz z towarzyszącymi im teledyskami, które stały się spójną częścią scenografii. Dzięki tym elementom trasa koncertowa z okazji setnego jubileusz PKO Banku Polskiego stała się bezprecedensowym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.

Komentarze

Skomentuj
 • pola (gość)

  Koniecznie POWTÓRKA !!!

  30.11.2019 16:02
 • anna (gość)

  Kiedy będzie powtórka?

  30.11.2019 11:58
 • Widz (gość)

  Tak to widzów nie przybędzie

  29.11.2019 20:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×