Kopernik była kobietą

Tajemnice operacji, Polska

Autorzy programu wraz z naukowcami i ekspertami z danej dziedziny przeprowadzają różne eksperymenty i badają zjawiska, by przybliżyć widzom różne zagadnienia naukowe.

 • Gatunek: Program popularnonaukowy

Kopernik była kobietą w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Stres to groźny morderca, który często działa wolno i po cichu. Usypia czujność ludzi i atakuje poszczególne organy. Każdego roku zbiera ogromne żniwo, doprowadzając do śmierci większej liczby ludzi niż wypadki samochodowe. Są jednak techniki, które pozwalają obronić się przed niebezpiecznymi skutkami odczuwania ciągłego stresu. Widzowie dowiedzą się, jak stres ich atakuje. Zobaczą, jak Ola Kot poddaje się kontrowersyjnej metodzie, która ma pozwolić na uwolnienie emocji, kumulujących się w ciele.

Stres to groźny morderca, który często działa wolno i po cichu. Usypia naszą czujność i atakuje poszczególne organy…Każdego roku zbiera ogromne żniwo doprowadzając do śmierci większej liczby ludzi niż wypadki samochodowe. Są jednak techniki, które pozwalają obronić się przed niebezpiecznymi skutkami odczuwania ciągłego stresu. Dziś dowiecie się w jaki sposób stres Was atakuje. Zobaczycie jak Ola Kot poddaje się kontrowersyjnej metodzie, która ma pozwolić na uwolnienie emocji, kumulujących się w ciele. Czeka Was też cenna lekcja samoobrony przygotowująca do konfrontacji ze stresem, dzięki której dowiecie się jak pokrzyżować jego mordercze plany.

Komentarze

Skomentuj
 • Tak?! (gość)

  Aaa M.K.Składowska była może Składowski ?! imbecylu zwymyślany od pierdołów swojego pustego łba!!! A może to ty jesteś obojniakiem?! Pamiętaj że Koper to był chłop (bez żadnych cudzysłów i przenośni) ! a nie baba ty "karpiu potokowy" !!!

  21.03.2020 13:55
 • Oskar Rybicki (gość)

  123 789 809

  15.02.2020 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×