Koronawirus. Poradnik

Koronawirus. Poradnik, Polska 2020

Program poradnikowy dotyczący dbania o zdrowie i higienę w czasie pandemii koronawirusa. Dzięki poradom i wiedzy lekarzy widzowie dowiedzą się między innymi, jak postępować, aby uniknąć zakażenia.

 • Czas trwania: 5 minut, Gatunek: Magazyn poradnikowy
 • Prowadzący: Adam Giza

Koronawirus. Poradnik w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Adam Giza

Opis programu

ZwińRozwiń

Program poradnikowy dotyczący dbania o zdrowie i higienę w czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. Dzięki poradom lekarzy widzowie dowiedzą się między innymi, jak postępować, aby uniknąć zakażenia. Przedstawione zostaną rzetelne informacje i obalone szkodliwe mity. Będzie mowa o tym, jak może dojść do zakażenia oraz jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji. Z ekspertami rozmawia Adam Giza.

Adam Giza TVP Info i prof. Jan Szczegielniak - konsultant krajowy w dziedzinie fizjoterapii. 1. Czy dzisiaj pomoc fizjoterapeuty jest możliwa i w jakim zakresie? 2. Jakie środki ostrożności powinien zachować fizjoterapeuta i jak przygotować pacjenta? 3. Czy pacjenci mający przewlekłe bóle, korzystający z fizjoterapii każdego dnia - powinni w tej chwili nadrabiać zaległości, czy wręcz przeciwnie? 4. Wiemy, że w kontuzjach nie można czekać.. czy dzisiaj po zdjęciu gipsu, przebytym zabiegu tacy pacjenci powinni skonsultować się z fizjoterapeutą w pierwszej kolejności? 5. Czy zabiegi z zakresu fizjoterapii mogą wpływać na poprawę odporności? Które?

Komentarze

Skomentuj
 • wiropuk (gość)

  Kto płaci za te idiotyzmy sługusów wiadomej nacji

  02.05.2020 17:44
 • Angel blue (gość)

  Maseczka nie jest andidotum na koronowirusa po 20 min jest nie użyteczna wręcz szkodliwa ponieważ wdychamy to co wydychalismy. Nie mówiąc o drobnoustrojach. Jak będą upały po 38 ° to nie dość że skóra nie będzie oddychala to maska zrobi się jak gąbka wspaniałe środowisko do przenoszenia się wirusa do naszego organizmu. Nie mówiąc że po epidemii czeka długa kolejka do dermatologa. Można byłoby zrobić jedynie nosić je w sklepie i urzędzie na polu nie nosić, osoby kochające i chore to muszą nosić wszędzie. Albo wymyślić coś praktycznego i zdrowego

  21.04.2020 15:47
 • Elzbieta (gość)

  Jeżeli chodzi o maseczki to gorszego bubla wymyślec nasz rząd już nie mógł. Mianowicie okulary cały czas zaparowane, starszym ludziom jest ciężko z oddechem a dodatkowo człowiek usmarka się jak mops i co takie to higieniczne

  18.04.2020 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×