Kossakowski. Inicjacja

Pielęgniarz, Polska 2017

Program, w którym Przemek Kossakowski sprawdza, gdzie leżą granice wytrzymałości człowieka. Przeżywa sytuacje, które mogą się przydarzyć każdemu.

 • Gatunek: Cykl reportaży

Kossakowski. Inicjacja w telewizji

ZwińRozwiń
 • Jutro 05:00

  TTV

 • Czwartek 01.12.2022 05:00

  TTV

 • Piątek 02.12.2022 05:00

  TTV

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Przemek podejmie kolejne ekstremalne wyzwanie dla organizmu i weźmie udział w triathlonie. Omdlenia. Urazy. Zatrzymanie akcji serca. Ta dyscyplina co roku pochłania dziesiątki ofiar na świecie. Czy Przemkowi uda przygotować do zawodów w których uczestniczą tylko najwytrwalsi zawodnicy? Czy zrozumie dlaczego, mimo nadludzkiego wysiłku, dla wielu ludzi triathlon stał się sensem życia?

Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie! Jak wszyscy ludzie, Przemek nie raz mierzył się z siłami natury. Cztery żywioły są obecne w życiu każdego z nas, dlatego w tym odcinku to właśnie one będą tematem jego inicjacji. Przemek zmierzy się z żywiołem, który na pozór jest uśpiony, ale często niesie cichą śmierć. Woda daje życie, ale może je też odebrać. Kolejna próba dotyczy niszczycielskiej siły wiatru. Z huraganem Przemek zmierzy się w tunelu aerodynamicznym. Ogień jest nieobliczalny, a Przemek da się podpalić. Czy z tej próby wyjdzie bez szwanku?

Komentarze

Skomentuj
 • danuta do super !!! (gość)

  podzielam twoje zdanie..w 100%

  20.03.2018 23:11
 • danuta (gość)

  zgadzam się z przed mówcami , program jest świetny ...

  20.03.2018 22:57
 • I Love Przemek Kossakowski (gość)

  Kocham ten program i bardzo kocham Przemka

  15.01.2017 18:25
 • Super ☺ (gość)

  Moim zdaniem ten program jest najlepszy. Zazdroszczę Przemkowi tyle przyg9d oglondam go prawie codziennie. Oglondam również serię być jak.. I 6 zmysł ale ta podoba mi się najbardziej. Bardzo polecam☺ Uwielbiam 10/10

  15.01.2017 18:23
 • lulek_czarny (gość)

  Ten program jest świetny!! Zazdroszczę Przemkowi, że może tego wszystkiego doświadczyć... Jakie on ma wspaniałe życie i jakie piękne wspomnienia...!! Zazdroszczę facetowi :)

  28.02.2016 17:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 4

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×