Kraj się śmieje

Wieś się śmieje, Polska 2006

Program z udziałem Krzysztofa Daukszewicza, Andrzeja Poniedzielskiego, Krzysztofa Respondka oraz kabaretu HiFi i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wszystkie skecze i monologi poruszają tematykę wiejską.

  • Czas trwania: 43 minut, Gatunek: Rozrywka

Kraj się śmieje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Krzysztof Jaślar Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Program kabaretowy z udziałem Krzysztofa Daukszewicza, Andrzeja Poniedzielskiego, Krzysztofa Respondka oraz Kabaretu HiFi i Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym wszystkie skecze, monologi i piosenki poruszają tematykę wiejską.

Kabaretowy program rozrywkowy z udziałem doborowych satyryków i artystów estradowych oraz wspaniałej krakowskiej publiczności. Tym razem wszystkie skecze, monologi i piosenki oscylują wokół tematyki wiejskiej i wzajemnych relacji między wsią i miastem. Na scenie i na widowni chłopi śmieją się z miastowych, a miastowi z chłopów, wszak wszyscy mamy wspólne, wiejskie korzenie. Polska wieś, choć pokazana w krzywym zwierciadle satyry, pomimo blokad, wielorakich problemów i braku pieniędzy, nie przestaje być piękna, zaskakująca i godna zainteresowania. O wady i zalety wiejskiego życia spierają się inteligent, entuzjasta ekologii i powrotu do natury - Piotr Bałtroczyk oraz Pan Józek, czyli Grzegorz Halama. Ich słownym potyczkom sekundują pozostali artyści: Krzysztof Daukszewicz, Andrzej Poniedzielski, Krzysztof Respondek oraz Kabaret HiFi i Kabaret Moralnego Niepokoju.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×