Królowa brytyjskich szpitali - The Great Ormond Street

Polska 2013

12 stycznia 2014 r. po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przed ponad 20 laty w Londynie, w The Great Ormond Street Hospital fundacja wzmacniała wiarę w powodzenie działań WOŚP.

  • Czas trwania: 35 minut, Gatunek: Reportaż

Królowa brytyjskich szpitali - The Great Ormond Street w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

12 stycznia 2014 r. po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie zbierała pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz na opiekę medyczną seniorów. Przed ponad 20 laty w Londynie fundacja wzmacniała wiarę w powodzenie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Działo się to w placówce ze 160-letnią historią - w The Great Ormond Street Hospital.

12 stycznia 2014 r. już po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja będzie zbierała pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów. Ponad 20 lat temu to właśnie w Londynie fundacja wzmacniała wiarę w powodzenie działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W szpitalu ze 160 - letnią historią The Great Ormond Street Hospital, który wyrósł na najtwardszych zasadach kapitalizmu. Dzisiaj jest jedną z niewielu światowych placówek leczących dzieci, które uczą nas miłości, poszanowania i szacunku dla drugiej osoby jako uzupełnienie terapii małego pacjenta.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×