Kronika miejska _ Rybnik

Polska 2010

Magazyn wyjaśniający i oceniający rzeczywistość miejską z punktu widzenia społeczności lokalnej. Zawiera dwa lub trzy felietony przedstawiające problemy w różnorodny sposób.

  • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Magazyn informacyjny

Kronika miejska _ Rybnik w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Magazyn wyjaśniający i oceniający rzeczywistość miejską z punktu widzenia społeczności lokalnej. Zawiera dwa lub trzy felietony przedstawiające problemy w sposób różnorodny, uwzględniając wiele płaszczyzny poruszanego tematu. Celem autorów jest skuteczne dotarcie do mieszkańców omawianej miejscowości i stworzenie dodatkowego źródła porozumiewania się w szeroko pojętej tematyce społecznej, gospodarczej i kulturalnej.

Kronika to magazyn o charakterze społeczno-ekonomicznym, naświetlającym rzeczywistość miejską z punktu widzenia społeczności lokalnej. Jego formuła ma spełniać rolę wyjaśniającą, oceniającą rzeczywistość miasta. Kronika zawiera 2-3 felietony (materiały reporterskie) przedstawiające problemy w sposób różnorodny, uwzględniając różne płaszczyzny poruszanego tematu. Zadaniem KRONIKI jest też skuteczne dotarcie do społeczności lokalnej i stworzenie dodatkowego źródła porozumiewania się w szeroko pojętej tematyce społecznej, gospodarczej i kulturalnej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×