Kryminalne zagadki świata zwierząt

Animal Crime Scene, 0

W australijskim interiorze, nad starorzeczem pełnym krokodyli, znaleziono martwego kangura. Wszystko wskazuje na to, że winowajcą jest prehistoryczny gad.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Zwierzęta

Kryminalne zagadki świata zwierząt w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria programów przedstawiająca zbrodnie, o popełnienie których podejrzane są tylko zwierzęta. Do rozwiązania zagadek kryminalnych zastosowano techniki medycyny sądowej i naukę o zachowaniu zwierząt. Każda zbrodnia pozostawia ślady, które później stanowią obciążające dowody: krew, włosy, odciski stóp i zębów służą do identyfikacji zabójcy. Ale tak jak w najlepszych kryminałach, tak i w życiu prawdziwym sprawcą rzadko jest najbardziej oczywisty podejrzany.

Seria programów przedstawiająca makabryczne morderstwa, w których podejrzanymi są wyłącznie zwierzęta. Do rozwiązania tych intrygujących zagadek kryminalnych zastosowano techniki medycyny sądowej i naukę o zachowanu zwierząt. Każda brutalna zbrodnia pozostawia ślady, które później stanowią obciążające dowody: krew, włosy czy odciski stóp i zębów służą do identyfikacji zabójcy. Ale tak jak w najlepszych kryminałach, tak i w życiu prawdziwym sprawcą rzadko kiedy jest najbardziej oczywisty podejrzany. To byłoby zbyt proste, nieprawdaż? Dzięki nowym tropom w śledztwie zgadujemy dalej, ale, gdy tajemnica pogłębia się, czy będziemy w stanie ją rozwikłać? W odcinku "Afrykański zabójca" jesteśmy świadkami znalezienia martwego młodego samca gazeli o pięknych sarnich oczach. Oczywistymi podejrzanymi są: lwy, gepardy, szakale i lamparty. Ale czy ostatni ślad nie sprowadzi nas czasem na zły trop?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×