Krystyna Mazurówna - Jaka ona jest?

Polska 2012

Agata Młynarska rozmawia ze znanymi kobietami ze świata show-biznesu oraz polityki. Widzowie poznają wydarzenia, które bohaterki uznają za punkty zwrotne w ich życiu i karierze, marzenia i tajemnice.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Prowadzący: Agata Młynarska

Krystyna Mazurówna - Jaka ona jest? w telewizji

ZwińRozwiń
  • Sobota 25.08.2012 10:45

    Polsat

Prowadzący

  • Agata Młynarska

Opis programu

ZwińRozwiń

Agata Młynarska rozmawia ze znanymi kobietami ze świata show-biznesu oraz polityki. Widzowie poznają wydarzenia, które bohaterki uznają za punkty zwrotne w ich życiu i karierze, skrywane marzenia i tajemnice. Dowiedzą się także, jak wygląda ich życie prywatne. Gościem odcinka jest Krystyna Mazurówna.

Wiemy o nich dużo, znamy je z mediów i nietuzinkowej działalności zawodowej. Kobiety, o których się mówi. Ale... czy możemy dowiedzieć się o nich czegoś więcej? Głęboko skrywane tajemnice, marzenia i życiowe doświadczenia bohaterek odkrywa Agata Młynarska w cyklu "Jaka Ona jest? ". W programie Agata Młynarska zapyta kobiety ze świata show biznesu i polityki między innymi o to, jakie wydarzenia uznają za punkty zwrotne w swoim życiu. Czy przełomy i zmiany pozwoliły im odmienić codzienność? Jak oceniają ten nowy rozdział? W każdym odcinku widzowie poznają także kulisy prywatnego życia rozmówczyń Agaty Młynarskiej. Prowadząca ukaże portret bohaterek we wszystkich przejawach ich kobiecości. Jak wygląda ich codzienne życie? Jakimi są mamami, partnerkami, babciami? Bohaterkami cyklu będą m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, Krystyna Mazurówna, Małgorzata Pieńkowska i Ewa Minge.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×