Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 1, Polska 2023

Program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

 • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Program publicystyczny
 • Prowadzący: Alicja Popiel

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Alicja Popiel

Twórcy

 • Tomasz Grimm Scenografia
 • Mariusz Marszołek Montaż
 • Andrzej Minko Scenariusz
 • Łukasz Kowalski Scenariusz
 • Łukasz Kowalski Autor
 • Andrzej Minko Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” to program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” to program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

Zrealizowane reportaże pokazywane są co tydzień na antenach Telewizji Polskiej (premiera w każdy piątek, godz. 15.10, TVP1). Ponadto w programie prezentowane są komunikaty ze zdjęciami osób zaginionych. Do studia zapraszani są ich bliscy ale również eksperci, z którymi analizowane są przyczyny zaginięć. Twórcy programu próbują odpowiedzieć na pytanie, jak można im zapobiec, a jeśli już do nich dojedzie to, jak się zachować.

Misyjny charakter programu docenili widzowie i to właśnie dzięki ich pomocy udaje nam się wyjaśnić wiele tajemniczych spraw. Pomoc w ramach programu odbywa się bezpłatnie.

Komentarze

Skomentuj
 • Jolanta (gość)

  Byłam bardzo smutna i zraniona, kiedy mój mąż zdecydował się zostawić mnie dla dziewczyny dużo młodszej ode mnie. Mój mąż jest dość bogaty, więc ma na sobie wiele kobiet. Jest jednak kochającym i troskliwym mężczyzną, ale ta konkretna młoda dama złapała go w szczególny sposób, którego nie mogłem wyjaśnić. W pewnym momencie pomyślałam, żeby odebrać jej życie, bo mój mąż bardzo ją lubił, ale przyjaciółka odwiodła mnie od tego czynu. Musiałem poszukać pomocy duchowej w internecie, a potem przeczytałem o różnych cudownych komentarzach na temat pana voodoo, wiele osób złożyło różne świadectwa o jego dobrych uczynkach i odnowie małżeństwa. Wzięłam jego e-mail voodooconnect60@gmail.com z jednego z zeznań i skontaktowałam się z nim. Powiedziałem mu o moim problemie, a on dał mi instrukcje, których należy przestrzegać, i rzeczy do kupienia. W ciągu siedmiu (7) dni mój mąż odciął wszelkie środki komunikacji ze złą panią, miał wyrzuty sumienia i błagał mnie o przebaczenie. Wielkie dzięki voodoo lordzie i zawsze będę wdzięczny za twoją pomoc. Mam nadzieję, że zobaczysz to świadectwo, ponieważ obiecałem, że je udostępnię, jeśli mi pomożesz. możesz również skontaktować się z nim na whatsApp: +234 8097014925

  17.02.2023 20:25
 • Tola Dec (gość)

  Chcę tylko skorzystać z kolejnej okazji, by zaświadczyć, co ten wielki czarodziej Władca Voodoo znowu dla mnie zrobił. Kiedy pierwszy raz się z nim skontaktowałem, pomógł mi przywrócić pokój, miłość i szczęście w moim małżeństwie, doprowadzając mnie do ciąży, a także sprawiając, że mój mąż przestał oszukiwać i zaczął zachowywać się odpowiedzialnie. A teraz właśnie zmusił mojego męża do awansu w swoim miejscu pracy, należny mu od dawna, z dodatkowymi korzyściami. Teraz to kolejny poziom szczęścia w mojej rodzinie dzięki temu wspaniałemu, potężnemu i skutecznemu czarodziejowi. Skontaktuj się z nim teraz i poproś o pomoc z jego danymi kontaktowymi voodooconnect60@gmail.com możesz też skorzystać z whatsapp + 234 8097014925... On jest w stanie czynić cuda, po raz drugi zrobił dla mnie cuda.

  17.02.2023 17:22
 • Ewka Krol (gość)

  Po wielu latach małżeństwa mój mąż składa pozew o rozwód z powodu nowej sekretarki, która została zatrudniona kilka miesięcy temu. Ta kobieta zwróciła mojego męża przeciwko mnie i całej jego rodzinie i wszyscy byliśmy zdezorientowani, jak to zrobiła. Teściowa kilka razy wzywała mojego męża, aby regularnie przychodził na zebrania rodzinne, ale on zawsze odmawiał. Powiedział, że przez te wszystkie lata był niewidomy, a teraz widzi, że po 5 dzieciach nie jestem dla niego kobietą. Jestem z dziećmi w domu mojej matki od 3 miesięcy, zaledwie tydzień temu po szukaniu pomocy w zatrzymaniu rozwodu i odzyskaniu męża. Czarodziej powiedział, że mój mąż będzie mnie szukał w ciągu 24 godzin, że każda zła więź, którą nowa sekretarka stworzyła między nią a moim mężem, zostanie zerwana. Kiedy piszę ten komentarz, mój mąż przychodzi rano i wieczorem do mojej mamy, żeby przeprosić, zwolnił sekretarkę. To było szokujące, że mój mąż zrobił to mnie i naszym dzieciom. Podziękowania dla księdza za doskonały rytuał miłosny, który zniweczył plan złego sekretarza i ponownie nas połączył. Od tego czasu nigdy nie napotkaliśmy żadnych problemów w relacjach ani żadnych problemów. voodooconnect60@gmail.com  lub +2348097014925 w WhatsApp, aby skontaktować się z władcą voodoo, który pomoże Ci znaleźć rozwiązania i rozwiązać każdy napotkany problem.

  17.02.2023 14:39
 • Maria (gość)

  ODZYSKAŁEM MOJEGO EX DZIĘKI ROZWIĄZANIU DR DAWN Skontaktowałem się z DR DAWNEM dzięki pisemnemu świadectwu o nim, a także natknąłem się na wiele świadectw o tym, jak pomaga innym w ich życiu. Powrót do byłego jest jednym z najbardziej intymnych uczuć, których wiele osób chciałoby doświadczyć, zwłaszcza że te wspomnienia z naszym byłym zawsze zaciemniają nasze umysły, gdy ktoś inny robi niektóre z tych rzeczy, które robił nasz były. Jestem samotną matką od prawie 6 lat i chociaż mój były mąż był z dala od moich dzieci, nadal chciałabym, żeby kiedyś do mnie wrócił. Ten rzucający zaklęcia, którego poznałam, znany jako DR DAWN, pomógł mi spełnić moje pragnienia i cieszę się, że mogę powiedzieć, że wróciłam do mojego byłego męża. Wynik objawił się po 48 godzinach, kiedy mnie zapewnił, a miłość i więź, którą dzieliliśmy, zostały niesamowicie przywrócone. Jeśli chcesz skutecznie wrócić do byłego, *Jeśli chcesz zajść w ciążę. * Jeśli chcesz spełnić swoje pragnienie. skontaktuj się z tym wspaniałym lekarzem miłości na WhatsApp: +2349046229159 E-mail (dawnocuna314@gmail.com)

  15.02.2023 08:11
 • LUCA MATTEO (gość)

  Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..

  25.01.2023 16:36
 • Aira (gość)

  Szybkie świadectwo o tym, jak odzyskałem mojego kochanka z pomocą Dr Okpa, przywrócił moją dziewczynę, która opuściła mnie na 2 lata, w ciągu 24 godzin swoim potężnym zaklęciem. Poleciłbym dr Okpę każdemu, kto przechodzi przez jakąkolwiek formę problemu w związku za jego pośrednictwem @dr_okpa e-mail: okpatempleofsolution@gmail.com lub zadzwoń i WhatsApp +2765352713

  Imię: Aira

  25.01.2023 14:25
 • Antoni (gość)

  Ja w takie bzdury nie wierzy

  27.11.2022 23:32
 • +2348133700668 (gość)

  Rzucający zaklęcia mam lekarstwo na cukrzycę, a także rzucam zaklęcia takie jak poniżej....

  1 słabe zaklęcie 2 zaklęcie utraty/wzrostu masy ciała 3 Enlaege dick/biodro/boobs/ass 4 Ex wsteczne zaklęcie 5 rozwiń swoje zaklęcie biznesowe 6 zaklęć przynoszących szczęście 7 zaklęć loterii 8 zaklęć łączenia rodzin 9 zaklęcie oczyszczające/czytające 10 zaklęć wzrostu włosów 11 Zaklęcie zmiany kształtu 12 zaklęć ochronnych 13 zaklęcie awansu zawodowego 14 zaklęć zwiększających szczęście 15 zaklęć leczenia pamięci 16 zaklęć ciąży 17 zaklęcie zmiany płci/płci nienarodzonego dziecka 18 zaklęcie małżeńskie 19 chroń moje zaklęcie kis/członków rodziny 20 zaklęć odnowy ciała/skóry 21 zaklęcie usuwające ciemne plamy/rozstępy 22 zaklęcie usuwające zapach ciała 23 wygrać zaklęcie w sądzie 24 zaklęcie kontroli umysłu 25 pomóż znaleźć członków rodziny

  I nie zapominaj, że udostępniony problem to problem rozwiązany, uwaga/moje zaklęcie nie ma skutków ubocznych.

  wybierz z powyższej listy zaklęć, jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się przez WhatsApp: +2348133700668

  24.11.2022 16:53
 • Maya (gość)

  Co za czas, aby być szczęśliwym żywym, chcę podzielić się szybkim świadectwem o tym, jak odzyskałem moją ukochaną z pomocą dr Okpy, która przyszła mi z pomocą i przywróciła mi radość w ciągu 24 godzin bez zwłoki po 1 roku i 6 miesiącach tracąc miłość mojego życia. Myślałem, że już nigdy w życiu go nie odzyskam, dopóki dr Okpa nie zrobi tego ze swoimi mocami, za które zawsze będę wdzięczny. Chcę tylko bardzo podziękować dr Okpie za pomoc i możesz również skontaktować się z nim, aby podziękować mu w moim imieniu lub jeśli potrzebujesz pomocy. Oto jego adres e-mail kontaktowy: okpatempleofsolution@gmail.com lub zadzwoń +27653527813.

  Imię: Mya

  25.10.2022 12:30
 • Franco Roberto (gość)

  Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

  21.10.2022 00:21
 • Julia (gość)

  Nazywam się Julia i jestem z Kanady, chcę pokazać światu, jak pomogła mi wspaniała dr Okpa, która sprowadziła do mnie moją kochankę w ciągu 24 godzin. Byłam bardzo zaskoczona, że tak się stało, ponieważ nigdy się nie spodziewałam odzyskaj mojego kochanka po tym, jak mnie zostawił. Dlatego chcę podziękować dr Okpie za to, co dla mnie zrobił i polecam go wszystkim, którzy potrzebują pomocy małżeńskiej lub w związku: +27653527813 lub e-mail okpatempleofsolution@gmail.com

  Julia

  24.08.2022 17:54
 • Lucy Webb (gość)

  Witam wszystkich, jestem Lucy Webb. Wszystko dzięki DR IKHALEI za przywrócenie mojego małżeństwa i życia finansowego, po 2 latach rozłąki z mężem szukałam pomocy, ale nikt nie mógł mi pomóc i znalazłam DR IKHALEI, po jego zaklęciu miłosnym moje małżeństwo zostało przywrócone w ciągu 24 godzin. Mój mąż wrócił do domu po długim czasie z inną kobietą, przed zaklęciem DR ICHALEI miałam wątpliwości i cały dzień płakałam. DR IKHALEA obiecał i zapewnił mnie, że po 24 godzinach mój mąż wróci do domu błagając mnie, myślałam, że tylko żartuje po 24 godzinach od zaklęcia mój mąż zadzwonił do mnie i błagał o wybaczenie, nigdy nie uwierzyłam w takich sprawach wcześniej, ale dzisiaj z radością kontaktuję się z DR ICHALEĄ, jego moce są nieszkodliwe i realne. Powiedziałem mu, że podzielę się jego dobrym imieniem na forum, aby ludzie też szukali jego pomocy, dlatego robię to teraz, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, polecam skontaktować się z DR ICHALEA, świetnym czarującym, który trzyma swoją słowa. Skontaktuj się z nim przez e-mail: ikhaleasolutiontemple@gmail.com i numer WhatsApp +2348050539035. Proszę podziękować DR IKHALEI za pomoc w moich problemach miłosnych z moim mężem..

  13.06.2022 18:15
 • Anna Lucas (gość)

  Cześć wszystkim. Nazywam się Anna Lucas. Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak bardzo jestem wdzięczny za przywrócenie mojego małżeństwa za pomocą rzucającego zaklęcie o nazwie DR IKHALEA. Jest niesamowity i wyjątkowy, mam jego kontakt online z referencji, o których czytałem. Powiedziałam mu o moich problemach, a on rzucił miłosne zaklęcie, które przywróciło do mnie mojego męża po tym, jak mieliśmy zbyt wiele problemów małżeńskich, które spowodowały, że wyszedł z domu na miesiące. DR ICHALEA przywrócił nam miłość i szczęście, a mój mąż znów jest ze mną w domu. To najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła, a teraz żyjemy bardzo szczęśliwi. DR IHKALEA jest po to, aby odpowiedzieć na Twoje problemy w związku. Skontaktuj się z nim, kontaktując się z jego adresem e-mail: ikhaleasolutiontemple@gmail.com lub numer WhatsApp +2348050539035.

  13.06.2022 18:13
 • Kristen (gość)

  Witam, bardzo się cieszę, dzieląc się tym, nadal nie mogę Ci podziękować wystarczająco potężnego Księdza Ola, Mąż wyjechał do młodszej pani, bo nie mogłam urodzić z powodu PCOS. Byłem tak zdruzgotany. Byłam samotna, dużo płakałam, próbowałam nawet odebrać sobie życie. Około 3 miesiące temu moja przyjaciółka opowiedziała mi o tym wspaniałym człowieku Priest Ade, który pomógł jej uczynić jej małżeństwo doskonałym. Wszedłem do Internetu i zrobiłem o nim więcej informacji. Nie byłam zbyt pewna, ale postanowiłam spróbować, powiedział mi, żebym się nie martwił, że wszystko będzie dobrze. Powiedział mi wszystko, co muszę zapłacić, co było wygodną opłatą, a ja zrobiłem, a on wykonał swoją pracę i wysłał mi dowód wideo i kazał mi czekać 24 godziny, aż wróci. Czekałem 24 godziny i żadnych telefonów ani Shawn (mój mąż) się nie pojawił. Poczułem się oszukany, gdy minęło 24 godziny. Dwa dni później usłyszałam dzwonek do drzwi we wczesnych godzinach porannych i ku mojemu największemu zdziwieniu był to Shawn, mój mąż przy drzwiach, który przepraszał mnie, że mnie zawiódł. Jestem bardzo szczęśliwy, bo mamy szczęśliwsze życie niż przedtem. To nie koniec, z dumą mogę powiedzieć, że jestem w 3 tygodniu ciąży dziękuję bardzo Priest Ade, jestem na zawsze wdzięczna.

  skontaktuj się z nim przez e-mail: drola.banjo@gmail.com WhatsApp +234 814 095 0088

  04.06.2022 09:24
 • Anna Bush (gość)

  Mam na imię Anna Moje serce zostało złamane. Nigdy nie wierzyłam, że odzyskam mojego kochanka, aż do zeszłego tygodnia, kiedy zobaczyłam dane kontaktowe dr Ogundele, który w ciągu 24 godzin sprowadził moją kochankę z powrotem swoimi mocami. Jest niezawodny dla uczciwego człowieka, skontaktuj się z rzucającym zaklęcie przez WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. Tak się cieszę, że odzyskałem mojego kochanka.

  30.05.2022 10:53
 • Anita Filipek (gość)

  Dziewczyny, polecam tylko Pana Udamę! Rzucił dla mnie zaklęcie. To jest po prostu poza słowami! jak bajka dla ciebie i tyle!) wynik jest jeszcze lepszy niż się spodziewałem i dostałem go szybciej niż się spodziewałem!) wszystko jest po prostu super! Ale jest jedna rzecz, robi tylko białe zaklęcie miłosne i powiedział, że zaklęcie było tylko dla tych, którzy byli wcześniej w związku, ale w zasadzie myślę, że nikt nie musi czarować nieznajomego.) Ale co za efekt! szkoda, że ​​nie znalazłem tego wcześniej, jak uratowałem swój związek płacąc tylko za potrzebne rzeczy.. teraz ja i mój narzeczony zaraz się pobierzemy) Mam nadzieję, że moja recenzja komuś pomoże, odnajdzie szczęście i zaoszczędź dużo pieniędzy!) skontaktuj się z nim +27 65 897 8226 . Zadzwoń i WhatsApp Panie Udama

  01.04.2022 09:17
 • veronica (gość)

  Jestem pod wrażeniem, że wróciłem do mojego byłego męża. Nazywam się Weronika Adrian. Jestem dziś bardzo szczęśliwa, że ​​mogę pisać o moim pomocniku, który modlił się za mnie w związku z moim związkiem. Bóg rzeczywiście posłużył się DR ISIKOLO, aby pomóc mojej sytuacji. Proszę, posłuchaj moich słów, jeśli szukasz rzucającego zaklęcie, który mógłby ci pomóc, skontaktuj się z dr Isikolo. Jest najlepszym rzucającym zaklęcia, który może ci dzisiaj pomóc. Dwa lata temu mieliśmy z mężem wielką kłótnię, która doprowadziła do naszego rozwodu. To było piekło dla mnie i mojego synka, że ​​musieliśmy przeprowadzić się do innego miasta. Zostałem samotnym rodzicem. Poznałam doktora Isikolo około miesiąc temu, kiedy opowiedziałam mu o swojej sytuacji, a on powiedział, żebym się tym nie martwił. W ciągu dwóch dni wrócił do mnie mój były mąż. Zdarzyło się we wtorek rano, kiedy otrzymałem telefon z domu (moi rodzice), że mnie szuka. Zgodziłem się, aby przyszedł do mnie i przeprosiłem, gdy klęknąłem przed naszym synem. Od razu wiedziałem, że ten człowiek mi pomógł. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą ze wszystkiego co wydarzyło się w moim życiu. Jeśli chcesz skontaktować się z rzucającym zaklęcie, poznaj dr Isikolo, a będziesz zaskoczony cudownymi zmianami w swoim życiu. Jego e-mail to isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także Whatsapp go na +2348133261196. skontaktuj się z nim, a on ci odpowie.

  29.03.2022 10:10
 • Adriana Riley (gość)

  Nazywam się Adriana Riley, mój mąż pokłócił się ze mną przez swoją kochankę i poprosił o rozwód, wszyscy wiemy, że żadna kobieta nie może znieść utraty męża i rodziny. Rozwiedliśmy się i po roku nie mogłam o nim zapomnieć, ponieważ tak bardzo go kochałam, widziałam post kobiety dzielącej się w Internecie zeznaniem o rzucającej zaklęcia, która sprowadziła dla niej męża i zjednoczyła jej rodzinę, a ma na imię Dr Ogundele, więc postanowiłem spróbować. Po 24 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie i zaczął prosić o przebaczenie. a teraz żyję najlepszym życiem z rodziną, więc jeśli również potrzebujesz jego pomocy, skontaktuj się z nim przez WhatsApp lub Viber: +27638836445.

  21.03.2022 10:31
 • Joe Maquez (gość)

  Wyobraź sobie, że z dnia na dzień stajesz się bardzo bogaty. Bycie zwycięzcą wielomilionowej loterii z pewnością będzie wydarzeniem zmieniającym życie dla prawie każdego zwycięzcy loterii. Nazywam się Joe Maquez i wygrałem kwotę 1.800.000 euro dzięki szczęśliwym liczbom, które dał mi DR ISIKOLO za wygraną. Wiem, że wiele osób zastanawiałoby się, jak wygrałem na loterii. Uwierzysz mi, jeśli powiem ci, że zrobiłem to z rzucaniem zaklęć? Spotkałem tego słynnego czarodzieja znanego jako DR ISIKOLO i to on zrobił to dla mnie. Choć to było dla mnie szokujące, mój słynny komentarz do prasy brzmiał: „Idę i schowam się w moim łóżku”. Nigdy nie wierzyłem, że DR ISIKOLO rzeczywiście uczynił mnie bogatym z dnia na dzień. Jeśli chcesz mieć szansę na wygraną i stanie się bardzo bogatym, tak jak ja, skontaktuj się z doktorem Isikolo przez e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub WhatsApp go pod numerem +2348133261196, a będziesz miał szczęście. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że do zobaczenia na górze.

  07.03.2022 20:15
 • Joe Maquez (gość)

  Wyobraź sobie, że z dnia na dzień stajesz się bardzo bogaty. Bycie zwycięzcą wielomilionowej loterii z pewnością będzie wydarzeniem zmieniającym życie dla prawie każdego zwycięzcy loterii. Nazywam się Joe Maquez i wygrałem kwotę 1.800.000 euro dzięki szczęśliwym liczbom, które dał mi DR ISIKOLO za wygraną. Wiem, że wiele osób zastanawiałoby się, jak wygrałem na loterii. Uwierzysz mi, jeśli powiem ci, że zrobiłem to z rzucaniem zaklęć? Spotkałem tego słynnego czarodzieja znanego jako DR ISIKOLO i to on zrobił to dla mnie. Choć to było dla mnie szokujące, mój słynny komentarz do prasy brzmiał: „Idę i schowam się w moim łóżku”. Nigdy nie wierzyłem, że DR ISIKOLO rzeczywiście uczynił mnie bogatym z dnia na dzień. Jeśli chcesz mieć szansę na wygraną i stanie się bardzo bogatym, tak jak ja, skontaktuj się z doktorem Isikolo przez e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub WhatsApp go pod numerem +2348133261196, a będziesz miał szczęście. Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że do zobaczenia na górze.

  07.03.2022 20:13
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×