Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 1, Polska 2020

Program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

 • Czas trwania: 23 minut, Gatunek: Program publicystyczny
 • Prowadzący: Alicja Popiel

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Alicja Popiel

Twórcy

 • Tomasz Grimm Scenografia
 • Mariusz Marszołek Montaż
 • Andrzej Minko Scenariusz
 • Łukasz Kowalski Scenariusz
 • Łukasz Kowalski Autor
 • Andrzej Minko Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” to program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” to program społeczno-interwencyjny poświęcony osobom zaginionym oraz ich najbliższym. Od ponad 20 lat, reporterzy przemierzają całą Polskę, biorąc aktywny udział w ich poszukiwaniach. Docierają do świadków, odkrywają nowe fakty, zbierają opinie ekspertów i pokazują działania różnych służb.

Zrealizowane reportaże pokazywane są co tydzień na antenach Telewizji Polskiej (premiera w każdy piątek, godz. 15.10, TVP1). Ponadto w programie prezentowane są komunikaty ze zdjęciami osób zaginionych. Do studia zapraszani są ich bliscy ale również eksperci, z którymi analizowane są przyczyny zaginięć. Twórcy programu próbują odpowiedzieć na pytanie, jak można im zapobiec, a jeśli już do nich dojedzie to, jak się zachować.

Misyjny charakter programu docenili widzowie i to właśnie dzięki ich pomocy udaje nam się wyjaśnić wiele tajemniczych spraw. Pomoc w ramach programu odbywa się bezpłatnie.

Komentarze

Skomentuj
 • Elayne (gość)

  OSTRZEŻENIE:

  Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  30.09.2019 15:31
 • ingo nagel (gość)

  Jedyne co mi sie w tym programie podoba to prezenterka Alicja Popiel, reszta to nawoz naturalny.

  15.09.2019 12:14
 • Ewa (gość)

  W sobotę 22.06.2019 roku dalam przypadkowo list z prośbą do pana Macieja Orlosia , aby za jego.pośrednictwem podał do programu w telewizji do p.Alicji Popiel o odnalezienie mojego s.p.zaginionego brata Zbigniewa. W.Pragnę wypełnić ostatnią wolę mojej staruszki mamy,oraz moją jako bliźniaka! -czy znał ktoś losy jego. ? służył w jednostce wojskowej w Jaworze obok zapory Solina....tragiczne losy!

  24.06.2019 21:26
 • Bolo (gość)

  J a oglądam ten program tylko dla pięknej prezenterki Alicji Popiel.

  20.03.2019 17:30
 • ùi (gość)

  ten program b.potrzebny powinien być nadawany w godzinach szczytu

  30.12.2017 09:16
 • Ala (gość)

  To jest bardzo ważny i potrzebny program dla ludzi w chwili ich dramatu. Zamiast tych bzdurnych filmików w godzinach przystępnych winien być ten program.

  05.10.2017 01:09
 • Niewiadomski (gość)

  Zaginęła mi siostra Joanna Lutruk wgrudniu minie 2lata wyszła z domu i ślad poniej zaginął proszę o pomoc pod numerem 602-252-991

  27.09.2017 09:11
 • POMORZCIE MI ZNALESC MOJEGO BRATA (gość)

  DZIEN DOBRY NAZYWAM SIE DOROTA AKINCZO ,MIESZKAM WE WLOSZECH I PRACUJE W TELEKOMUNIKACJI WLOSKIEJ.POSZUKUJE MOJEGO BRATA MIROSLAW AKINCZA UR.01/02/1974 W LEGNICY.WYSOKI PONAD 2METRY.OCZY NIEBIESKIE.OD DZIESIECIU LAT ZAMIESZKUJE W LONDYNIE MIEJSCOWOSC KINGDOM .NIE DAJE ZNAKU ZYCIA OD ROKU CZASU.MOJ TEL.00393316038697 E-MAIL dorotea1616@libero.it

  20.10.2015 19:02
 • aaaaa

  Telewizja publiczna podobno pełni misję i tak się zastanawiam, czy coś w stylu "M jak miłość" czy taki program jak ten powinien być tą misją??? Wystarczy spojrzeć jak okrojono ten program i zminimalizowano zakres nadawania, a przecież ludzie szukają swoich bliskich i potrzebują pomocy. Takie programy jak ten powodowały, że telewizja publiczna była inna od tej komercyjnej pełnej szajsu. A co ona robi kasuje wszystko... nawet dobranockę dzieciom zabrała, bo ABC jej nie zastąpi. ABC spowodowało, że dziecka nie można odciągnąć od telewizora, bo bajki trwają i trwają...

  25.04.2015 16:19
 • lipa (gość)

  Ale lipa nie dawno w tym programie jedna sprawa była a program trwał ok 7 minut. tandeta.pl

  16.12.2012 19:32
 • gaa (gość)

  Proszę mi powiedzieć jak można tak ważny program puszczać w takich godzinach gdy albo się już śpi (jak teraz jest środek nocy) albo w godzinach gdy człowiek jest w pracy. Za to wieczorami lecą różne badziewne seriale, które podobno są misją.

  02.10.2012 02:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×