Latający Klub II, czyli wieczór kabaretowy

55', Polska 2015

Cykliczny program kabaretowy goszczący postaci ze świata kabaretu i show-biznesu, aktorów, wokalistów, twórców produkcji internetowych. Terminal lotniczy jest areną wydarzeń satyrycznych.

 • Czas trwania: 55 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
 • Prowadzący: Robert Górski, Marcin Wójcik

Latający Klub II, czyli wieczór kabaretowy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Robert Górski
 • Marcin Wójcik

Opis programu

ZwińRozwiń

Program kabaretowy goszczący postaci ze świata kabaretu i show-biznesu, aktorów, wokalistów, twórców produkcji internetowych cieszących się powodzeniem. Areną wydarzeń jest terminal lotniczy, gdzie przecinają się drogi różnych osób. Gospodarze zabierają widzów w podróż wypełnioną humorem i zaskakującymi wydarzeniami. W części "Biznes klasa" wystąpią gwiazdy polskiego kabaretu. "Kontrola osobista" to krzyżowy ogień pytań. "Strefa przyjezdnych" jest miejscem na improwizację kabaretową. Nie zabraknie piosenek, parodii, stand-upów i komentarzy. Gospodarzami są Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) oraz Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru)...

Skrót show kabaretowego, którego gospodarzami są Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru. Goście programu to reprezentanci kabaretowej biznes klasy, a także aktorzy, performerzy, gwiazdy sceny i estrady. W kabaretowej biznes klasie wystąpią: Marcin Daniec i Kabaret K2. W krzyżowy ogień pytań Górala i Jabbara dostanie się aktorka Anna Guzik. Z pasa startowego wystartuje Szymon Łątkowski. Pojawi się także stały punkt programu: Dzikie Fazy Fair Play Crew, taneczno - pantomimiczne historyjki w wykonaniu laureata Grand Prix Paki. Nie zabraknie również Kabaretu na Koniec Świata (aktorzy Teatru Dramatycznego w Warszawie). W każdym odcinku pojawiają się oczywiście członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru.

Komentarze

Skomentuj
 • AniaLeczSieJeszczeNieJestZaPozno (gość)

  Oblicz liczbę PI z dokładnością do 18,456,856,987,456,859,789 liczb po przecinku a potem przespij się. Następnego dnia zaparz mocną kawę. To powinno postawić cię na nogi. Nie włączaj! Radia Maryja ani Tv Trwam przez Tydzień. Potem nafaszeruj się mainstreamową telewizją. Dalej pierdolisz od rzeczy? Sorry. Zadzwoń do psychoterapeuty.

  19.03.2016 01:38
 • Ania (gość)

  Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia.

  02.08.2015 14:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.5 Głosów: 2

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×