Latający Klub II na święta

Polska 2015

Odświętny wieczór w rozrywkowym nastroju. Gospodarze programu oraz ich goście zadbają o dobry humor widzów. W programie premierowe skecze, monologi i piosenki.

  • Czas trwania: 82 minut, Gatunek: Kabaret i satyra
  • Prowadzący: Robert Górski, Marcin Wójcik

Latający Klub II na święta w telewizji

ZwińRozwiń
  • HIT Dnia

    Piątek 25.12.2015 20:05

    TVP 2

Multimedia

Prowadzący

  • Robert Górski
  • Marcin Wójcik

Opis programu

ZwińRozwiń

Odświętny wieczór w rozrywkowym nastroju. Gospodarze programu: Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru oraz ich goście, m.in.: Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Kabaret na Koniec Świata, zadbają o dobry humor widzów. Wystąpią również goście specjalni: Katarzyna Zielińska oraz Artur Andrus z Dorotą Miśkiewicz. W programie premierowe skecze, monologi i piosenki.

W pierwszy dzień świąt Dwójka proponuje widzom odświętny wieczór w rozrywkowym nastroju. O dobry humor na ten dzień zadbają eksperci najwyższej klasy, czyli gwiazdy i gospodarze Latającego Klubu 2. Gospodarze programu: Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru. Ich goście to m.in.: Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Kabaret na Koniec Świata. Wystąpią również goście specjalni: Katarzyna Zielińska oraz Artur Andrus z Dorotą Miśkiewicz. W programie premierowe skecze, monologi i piosenki napisane specjalnie na ten świąteczny wieczór.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×