Lato Zet i Dwójki 2015

Toruń, Polska 2015

Po raz piąty w siedmiu miastach zostaną zrealizowane występy gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Artyści wykonają najnowsze oraz dawne przeboje. Impreza zbiega się z 25-leciem Radia ZET.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Koncert
 • Prowadzący: Halina Mlynkova, Tomasz Kammel, Damian Michałowski, Kamil Nosel

Lato Zet i Dwójki 2015 w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Halina Mlynkova
 • Tomasz Kammel
 • Damian Michałowski
 • Kamil Nosel

Opis programu

ZwińRozwiń

Po raz piąty w siedmiu miastach zostaną zrealizowane występy gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Artyści wykonają najnowsze i dawne przeboje. Kolejna edycja imprezy zbiega się z 25-leciem Radia ZET. Słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji. Koncerty poprowadzą Halina Mlynkova, Tomasz Kammel, Damian Michałowski oraz Kamil Nosel.

Trasa koncertowa organizowana wspólnie przez Radio ZET i TVP2. Tego lata już po raz piąty zawitamy do siedmiu miast, w których zrealizujemy występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej przy gościnnym udziale gwiazd z zagranicy. Piąta edycja Lata ZET i Dwójki zbiega się w czasie z 25 - leciem Radia ZET. Podczas koncertów artyści wykonają zarówno współczesne przeboje, jak i te z lat minionych. Słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25 - lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji. Koncerty w kolejnych miastach poprowadzą Halina Mlynkova, Tomasz Kammel, Damian Michałowski oraz Kamil Nosel. W Toruniu wystąpią, m.in.: Grzegorz Hyży, Kasia Cerekwicka, Bracia, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Papa D.

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  aż czterech prowadzących...

  12.07.2015 18:35
 • Gdynianin (gość)

  warszawiacy to nawet nie Polacy to kurwy i śmendacy

  12.07.2015 15:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×