Lekka tkliwość

Lekka tkliwość, Polska 1975

Reportaż z Oddziału Chirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Józefa Babińskiego we Wrocławiu. Ukazuje pracę chirurgów z punktu widzenia ich etyki zawodowej, olbrzymiej odpowiedzialności wobec pacjentów i własnego sumienia.

  • Czas trwania: 16 minut, Gatunek: Reportaż

Lekka tkliwość w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Marek Koterski Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Reportaż z Oddziału Chirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Józefa Babińskiego we Wrocławiu. Ukazuje pracę chirurgów z punktu widzenia ich etyki zawodowej, olbrzymiej odpowiedzialności wobec pacjentów i własnego sumienia. Zderzenia zdjęć z wnętrza szpitala i sali operacyjnej z obrazem ruchliwej ulicy i pełnego słońca pejzażu ukazują zarówno tęsknotę pacjentów za powrotem do zdrowia, jak i dążenie lekarzy do uratowania każdego chorego.

Film z cyklu "Ludzie na swoim miejscu". Impresyjny reportaż z Oddziału Chirurgicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Józefa Babińskiego we Wrocławiu. Ukazuje pracę lekarzy - chirurgów z punktu widzenia ich etyki zawodowej, olbrzymiej odpowiedzialności wobec pacjentów i własnego sumienia. Zderzenia zdjęć z wnętrza szpitala i sali operacyjnej z obrazem ruchliwej ulicy i pełnego słońca pejzażu ukazują zarówno tęsknotę pacjentów za powrotem do zdrowia, jak i dążenie lekarzy do uratowania każdego chorego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×