Lista obecności satyryków

Polska 1980

Widowisko z udziałem publiczności, w którym Jan Pietrzak prezentuje twórczość kabaretową. Program zarejestrowano w telewizyjnej kawiarni "Kaprys" przy ulicy Woronicza w Warszawie.

  • Czas trwania: 65 minut, Gatunek: Kabaret i satyra

Lista obecności satyryków w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 12.10.2012 12:30 Odcinek 6

    TVP 2

Opis programu

ZwińRozwiń

Przypomnienie najwybitniejszych polskich twórców kabaretowych, programów i kabaretonów z archiwum TVP. W cyklu Klasyka polskiego kabaretu znajdą się skecze i piosenki, na których wychowały się pokolenia Polaków. Pokazane zostaną także programy kabaretowe z udziałem młodszego pokolenia. Nie zabraknie również twórców lat 60., 70., 80. i 90. Tym razem widzowie obejrzą widowisko z udziałem publiczności, w którym Jan Pietrzak prezentuje twórczość kabaretową. Program zarejestrowano w telewizyjnej kawiarni "Kaprys" przy ulicy Woronicza w Warszawie.

W cyklu Klasyka Polskiego Kabaretu przypominamy najwybitniejszych polskich twórców kabaretowych i programy i kabaretony z archiwum TVP. Znajdą się w nich niezapomniane skecze i piosenki kabaretowe, na których wychowały się pokolenia Polaków i które kształtowały ich poczucie humoru i wrażliwości artystycznej. Przypomnimy również programy kabaretowe z udziałem kabaretów młodszego pokolenia, których abstrakcyjny sposób myślenia i błyskotliwa inteligencja zdobyły uznanie i zachwyciły zarówno krytyków jak i publiczność. W cyklu tym nie zabraknie również programów twórców telewizyjnych lat 60. , 70. , 80, i 90. , których humor i żart uznajemy za klasykę dobrej rozrywki. Widowisko z udziałem publiczności, w którym Jan Pietrzak przezentuje swoją twórczość kabaretową. Program zarejestrowano w telewizyjnej kawiarni "Kaprys" przy ulicy Woronicza w Warszawie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×